Přejít na obsah

Zaseklý prostřední pás na zadních sedadlech


Premek84

Doporučené příspěvky

Zdravím,

dneska jsem ve Fabuli vezl 3 holky vzadu a ta jedna najednou povídá - aha to nejde potáhnout..tak já se nepoutám - to mě jaksik zarazilo - proč by to nešlo potáhnout?? lol

Dojeli jsme a já se podívám a vážně - ten prostřední pás jak je "namontovaný" v sedačce drží jako by byl zaseklý - nikdy jsem si toho nevšiml a nikdy ho snad ani nepoužil - nevím o tom... možná to už je z výroby... nevím - teď mě zajímá - jak to opravit - opravím to sám nebo musím do servisu? Díval jsem se tak na rychlo, ale zdá se mi, že to je v sedačče a že s tím moc asi nezmůžu... 3lidi vzadu nevozím denně tak mi to žílý netrhá, ale je to divný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dneska jsem ve Fabuli vezl 3 holky vzadu a ta jedna najednou povídá - aha to nejde potáhnout..tak já se nepoutám - to mě jaksik zarazilo - proč by to nešlo potáhnout?? lol

Dojeli jsme a já se podívám a vážně - ten prostřední pás jak je "namontovaný" v sedačce drží jako by byl zaseklý - nikdy jsem si toho nevšiml a nikdy ho snad ani nepoužil - nevím o tom... možná to už je z výroby... nevím - teď mě zajímá - jak to opravit - opravím to sám nebo musím do servisu? Díval jsem se tak na rychlo, ale zdá se mi, že to je v sedačče a že s tím moc asi nezmůžu... 3lidi vzadu nevozím denně tak mi to žílý netrhá, ale je to divný...

Podívej se jestli máš dobře zacvaklé opěradlo,má to mezi sebou blokování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis citovat ked odpovedas na prvy prispevok nie? ved je jasne ze odpovedas nan. a neviem ci to nie je aj porusenie pravidiel.

co sa tyka pasu nema to vzajomne blokovanie medzi zamkom sedadla a pasom. je tam poistaka ze pas ide tahat iba v urcitom sklone sedadla. je mozne ze sa ti zasekol. odaretuj operadlo a pomaly ho naklanaja tahaj pas. tak by si ho mal odblokovat. popripade ho skus trochu ako keby natlacit dnu alebo navinuta potom vytiahnut. nasled ne by ti uz mal fungovat. dnes som sa s tym hral :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň nevím proč se to cituje ale neuvědomuji si že bych zmáčkl tačítko citovat, co se týče třetího tříbodového pásu,nevím jak je to přesně ve fábii ale v octávii je to navzájem blokované,tak předpokládám že to bude stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, mám dotaz, jestli na Fabii combi jdou dát zadní sedačky s prostředním 3bodovým pásem?Teď tam mám dělené a prostřední je 2bodový.Asi budu nuset měnit celé zadní sedadla, což?Jaká by byla tak cena, pokud to jde a jestli je to vůbec sehnatelné na vrakáči, nebo v inzerci? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že do fabie combi jde dát třetí tříbodový pás dozadu. Jen musíš vyměnit velký opěradlo (pokud máš stejný potahy, jinak celý zadní sedačky) a odšroubovat ukotvení dvoubodovýho pásu "uprostřed" širšího sedáku a namísto něj našroubovat přidaný pás, který je v opěrce. Já jsem takhle dával do krátký fábie sedačky z kombika (jsou stejný) a právě jsem tím přidal i třetí tříbodový pás. Sedačky se dají sehnat tady na foru v bazaru. Je tady i vlákno, kde se píše, že do FI jdou sedačky i z FII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, mám problém. Zadní 3. pás , ten prostřední, tříbodový nejde vytáhnout v žádné poloze jak píšou tady na for ani v poloze jak sedačka má být, ani když je zacvaklá. Pás prostě drží a nepohne se ani o milimetr....

Nějaký návod nebo zkušenost co s tím? Jsou to Sport sedačky černé, z F1 proto vím že sehnat nahradní je fakt těžké a ta cena....

jde ta sedačka rozmontovat a pás třeba vyměnit, nebo nějak povolit? Mám sice N1 provedení, pouze 4 místné ale ten pás nejde přišroubovat. Během přepravy jsme uvolnili ten plast okolo toho pásu a ten zajel ještě více do hloubi sedačky.... Nj...

Nějaké rady nebo návody teda někdo má?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

hrubá síla určitě nepomůže, sedačka musí být opravdu dobře zacvaklá v normální poloze, kdysi jsem dělal ve výrobě pásů a na zkušebně se pásy testovaly v přípravku kdy se těleso navijáku naklonilo a musel zůstat seklý, pokud to ještě jde zkus pás kousek vrátit k navijáku a potom lehce potáhnout nebo uvolnit jeho konec (ale teď nevím jak je uchycený dole u sedáku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak bez problémů jde dodělat na zadní sedačce pás i doprostřed.Stačí koupit jakoukoliv sedačku ,která mé 3 bodový pás.Jestli není stejný potah jde přehodit ze stávajícího sedadla bez problémů.Stačí potom prostřihnout díry a je hotovo.

S tím pásem máte pravdu jak je to naklonění jinak než má být tak vypadá jako zaseklý.

Prostřední pás ale není nijak s ničím spojený.

Kdyby někdo chtěl mám tu na prodej opěradlo s 3bod pásem za velmi malou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...