Přejít na obsah

Deaktivace Blinkru


Nomad

Doporučené příspěvky

Zdravim , hosi potreboval bych radu ... mam Skodu Octavii TDI rv 2001 .Od vyrobi tam je namontovany alarm znacky META a posledni dobou se mi stava ze kdyz zamknu dalkou zustanou mi svitit leve blinkry , neni to ani cuplikem na vystrazne ani packou na blinkry , udajne je asi spatne relatko v alarmu a to se neda sehnat ze si musim koupit novy alarm . Nevite tedy nekdo esi se daji nejak odpojit ty blinkry aby kdyz zamku dalkou ty blinkry neproblikavali ? musim zamikat klickem a to se mi nespusti alarm a posledni dobou se tu nejak podezrele zacina stracet Octavky ... Dekuji za pripadne rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Johny:

Viz odkaz v mém příspěvku. Pokud není někde upadlý drát od komfortky po blinkr, pak je chyba v relé, které ty blinkry ovládá.

Je odpálený jeden kontakt.

Ještě napiš jaký alarm. Bo může to být i tak jak píše farkihome.

@farkihome:

To bude asi záležitost alarmů různě dodělávaných.

V origo komfortce je právě relé s dvojitým kontaktem, který zajistí oddělení levé a pravé větve blinkrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam Alarm META ted nevim presne jaky tip jsem totiz v praci tak doma se podivam.je tam ale od noveho auta, auto sem koupil od tatky a on ho mel funglovku jen si tam nechal dat tenhle alarm ve skodovce protoze prej ty origo stoji za starou belu :D.ze zacatku me to delalo jen obcas ale jaxi se to zhorsovalo ze sem nakonec laboroval pul dne s autem a nakonec sem musel stejne odpojit baterku.rano kdyz sem ji pripojil tak uz to nesvitilo , od te doby radsi zamykam klickem ale chtel bych aby me ten alarm fungoval ...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nomad:

Několik možností:

- servis, který se zybývá takovými věcmi

- vrakáč nebo aukro nebo jinde sehnat stejný a vyměnit

- kutil-elektronik, který stávající alarm rozebere, identifikuje vadné relé, koupí nebo sežene relé, vymění relé.

- podle typu najít na webu manuál jak je alarm do auta zapojen a odpojit dráty, které napájejí blinkry při bliknutí při zamykání/odemykání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ta posledni moznost me taktez napadla a myslim ze by byla asi nejprijatelnejsi :) , jen musim nekde splasit nejakeho odbornika elektrikara kery by mi to udelal nebo ja su automechanik a nejak elektrice nerozumim :( , mam obavu aby me po mem zasahu nevyhorelo auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci tak tohle je ten alarm ktery mam ja , myslite ze v te cerne krabicce bude relatko nebo by to mohlo delat relatko v komfortce ? prave ze nevim esi kdyz to je dodelavany alarm esi to jde pres rele co je v komfortce ale co sem nasel fotky toho alarmu tak ten alarm se dodava v origo krabici skoda a aj na manualu sou znaky skoda :( ....

http://www.skoda-forum.cz/nahradni-dily-f20/uni-autoalarm-meta-bka-300-002-t339.html

inak nevim jak sem pridat fotku , nemuzu to nikde najit tak sem musel hodit tenhle odkaz tak snad to nevadi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, podle mně "bliká" právě META. Takže relé bude tam. V komfortce by být nemělo, komfortka nezymaká dálkou a tudíž nebliká.

Obrázek:

Při psaní příspěvku máš dole pod oknem pro zprávu dialog pro přidání souboru, klikneš na to a už budeš vědět.

Pak je dobré ještě umístit soubor přímo do textu, tam kde přesně chceš Ty. To zajistí to tlačítko, které se objeví u toho nahraného souboru -> "Přidat do příspěvku". Ten obrázekj se pak vloží do místa kde máš kurzor.

Jinak se vloží na sám konec příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze vec se ma tak ze ja k alarmu asi nemam tu krabicku jak sem myslel , vsechno to bude asi v sirene krera je umistena v motorovem prostoru mezi baterkou a blatnikem , aspon sem teda zadnou krabicku nenasel a to sem sel od sireny po kabelovem svazku az pod palubovku:(..ale tam je nekolik kablu a tak nevim ktery je prave od blinkru :( .tak tady nejspis moje elektrikaření končí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...