Přejít na obsah

úprava stavu kilometrů


Klap

Doporučené příspěvky

Prosím o radu,

potřebuji přepisovat stav kilometrů u své fabie r.v.6/2005, 1,2 HTP. nemám to na žádný "byznyz" ale jen pro mé účely, prostě to holt potřebuji :-)

Snažil jsem se o tom počíst ale mám v tom zmatek.Vůbec nevím jaký kabel koupit a v jakém programu to jde.( každý píše o jiném VAGU, fakt nevím)

Budu rád,když mi někdo poradí jak na to, prostě to vysvětlit amatérský.

Děkuji moc

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kšeft to fakt nemám, a jednorázově taky ne.... je to služební auto a potřebuji sem tam trošičku poopravit km :-)

teď lítám v těch VAG a fakt nevím co vybrat.Nabízí se VAg-COM, Vag106, OBD II, VAg tacho (2,5 nebo 3,01) - ale píší tam že to je jen do roku 2004, USB KKL-VAG-COM 409.1, atd. atd.atd.

No prostě Číňany toho nabízí fakt mraky, ale vůbec nevím co je vhodné pro tu fábku na ty kilometry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

pokud se nepletu tak Klap potřebuje umazávat kilometry buď z důvodu, aby zaměstnavatel nebyl pohoršen kolik kilometrů najezdí, či z obavy, aby se nedotazovala manželka, přítelkyně, partner, proč přibývají tolik kilometry a kam tedy jezdí. Představte si, že musíte odpovídat na takové nepříjemné otázky! Kdo můžete pomozte, nikdy nevíte, kdy budete potřebovat pomoc Vy. Přeji Vám všem pevné zdraví v novém roce. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

pokud se nepletu tak Klap potřebuje umazávat kilometry buď z důvodu, aby zaměstnavatel nebyl pohoršen kolik kilometrů najezdí, či z obavy, aby se nedotazovala manželka, přítelkyně, partner, proč přibývají tolik kilometry a kam tedy jezdí. Představte si, že musíte odpovídat na takové nepříjemné otázky! Kdo můžete pomozte, nikdy nevíte, kdy budete potřebovat pomoc Vy. Přeji Vám všem pevné zdraví v novém roce. Radek.

Děkuji moc za podporu a pochopení :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně se jedná o podvod a uvádění v omyl. Takže za mě KO a neradit.

Druhá věc je co v případě nehody. Nikdy nevíte co se může stát a najednou nebudou sedět km.

Kdysi jsem si zkoušel nastavit km na svém autě, protože mě to zajímalo a nastavilo se to jen cca. Zadal jsem 92000km a na počitadle mi naskočilo 94 a něco. To stejné když jsem to vracel na původní stav. I po zadání přesných km tak se mi to zase přepsalo o cca 2 tisíce víc. Od té doby jsem to nezkoušel a nevím jak jsou na tom dnešní novější programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prosím o radu,

potřebuji přepisovat stav kilometrů u své fabie r.v.6/2005, 1,2 HTP. nemám to na žádný "byznyz" ale jen pro mé účely, prostě to holt potřebuji :-)

Snažil jsem se o tom počíst ale mám v tom zmatek.Vůbec nevím jaký kabel koupit a v jakém programu to jde.( každý píše o jiném VAGU, fakt nevím)

Budu rád,když mi někdo poradí jak na to, prostě to vysvětlit amatérský.

Děkuji moc

Petr

znám, vím, umím, naučím - naprosto chápu a je mi jasné proč to chceš... PS: musíme si pomáhat... pošli mi sz a něco vykoumeme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...