Přejít na obsah

Budíky - kontrolka otevření - dveří - kufru


Popu

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravim kolegove, ;)

jak sem tady hledal tak sem stejne nenasel to co potrebuji ja....... nebo se omlouvam jestli jsem slepej a prehlidnul sem to ;)

muj problem je ten, ze hodlam vymenit svoje budiky

PREDFACELIFT

attachicon.gif1212201288444444.jpg

na

FACELIFT

attachicon.gifP1160110.jpg

....... o tom ze bude palivomer ukazovat spatne uz vim a ze je potreba budiky bud FLASHNOU a nebo koupit PLOVAK DO NADRZE S ODPOROVOU DESTICKOU .... mi je vcelku jasny a asi bych volil tu odporovou desticku ........

......... ale jak je to s tim kdyz uz budu menit tedy budiky za FACELIFT tak bych chtel zase nejakou vychytavku a to je prave to co je v nadpisu a to je KONTROLKA OTEVRENI DVERI a KUFRU

attachicon.gifhes_1632-Fabia-240km-7000-RS.jpg

jelikoz nemam rozfakanou ETKU tak bych potreboval vedet cisla budiku ktery to umeji, jestli by ste byl nekdo ochotnej a dohledal mi to popripade mi poradil co a jak ;)

jedna se o: FABIA 1.4 MPi 44 kw COMFORT

cislo stavajicich budiku: 6Y1 919 880 C - B41

cislo komfortni jednotky: 6Q0 959 433 E

P.S. ...... vsem moc dekuji za jakou koliv radu a budu vdecnej kdyz mi pomuzete ;) rad bych to resil totiz rychle a bez komplikaci, protoze elektrika neni ani moje silna stranka :D

ahoj budíky se měnit nemusí oboje co máš na obrázku jsou totiž stejnémají akorát jiné polepy budíku stačí sehnat ty polepy které se ti líbí a je hotovo jen přendáš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JoschWinx: ........... Ne kamarade to urcite ne :D .... reagujes celkem brzo po dvou rokach ;) budiky FL a predFL se lisijak grafikou tak i umistenim kontrolek ;) ..... tudiz pokud budiky nepreflashujes, tak ti to bude ukazovat blbe,... takze je to kec, zijes ve spatnem domeni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...