Přejít na obsah

Sněhová kalamita


ferda25

Doporučené příspěvky

Vím, že je to trochu mimo, ale už jsem pochopil jak to funguje v Čechách(Česku)...nám tady za dva dny spadlo skoro půl metr sněhu a kalamita je když v Praze padnul centimetr...jo mám pocit, že než se něco dotkne naši stověžaté, tak kdyby celá republika padala na hubu tak si toho nikdo nevšimne. Ono i ten problém s methanolem se začal řešit po prvním případě v Praze...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brácha má pravdu. Co to má společného s OII? :kol-32: Prosím nějakého moderátora o přesun.

A ještě ty přiblblé kecy... Kde je ta kalamita? Jsem si nějaké nevšimnul,a to jsem od rána za volantem. Nějaký přitroublý "novinář" se na tom přiživuje a kdejaký přitroublý občan ČR na to skočí. :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to těžký,tady v Práglu fakt stačí málo sněhu ke štěstí,ale vzhledem k provozu stačí pár minut aby se ujela i slabá vrstvička na ledovku a tam už mají problém i s osobákama.A pak stačí nějaký pako a je to hned zablokovaný.A neházel bych vinu jen na nás pražský řidiče,pač kolik sem jezdí mimopražskejch za prací....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, bydlel jsem v Praze dost dlouho, než jsem se odstěhoval na Vysočinu a můžu říct, že to co je tady sněhu (na silnici, chodníku, prostě všude) tak by v Praze byla vyhlášená kalamitní situace. Holt jsou pražáci moc zhýčkaní a myslí si, že jsou pupkem světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to těžký,tady v Práglu fakt stačí málo sněhu ke štěstí,ale vzhledem k provozu stačí pár minut aby se ujela i slabá vrstvička na ledovku a tam už mají problém i s osobákama.A pak stačí nějaký pako a je to hned zablokovaný.A neházel bych vinu jen na nás pražský řidiče,pač kolik sem jezdí mimopražskejch za prací....

Souhlasím, ale tím pakem se můžeš pak stát i třeba ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoledne (mezi 14 - 17 hod.) jsem jel z Blanska přes Brno do Práglu. Mezi Blanskem a Brnem opatrně - mrhlolilo a začalo to klouzat,teplota -3°C. Před Závistína I/43 byl Nissan X trail v příkopu... Pak na D1 mokro,mrholení,mlhavo,stále pod nulou. post-32075-0-58268500-1358704848_thumb.j

Před Prahou už pohoda.

Teď jsem narazil na toto: http://www.ceskatele...lnici-uzavrena/

Editováno: , autor: Pawouk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

No zrovna včera jsem viděl  několik zoufalců na horách (Vysoké n/Jizerou),kteří měli nasazené sněhové řetězy na silnici kde byl ujetý sníh pouze při kraji,jinak byla mokrá .....a zdaleka to nebyla auta s A na značce....

Tak to mi hlava nebere (byl bych to ještě pochopil u Holanďanů),u našich ale ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cesta Pelhřimov - Humpolec

 

Za cestu jsem nepotkal ani jednou silničáře. Když jsem jel ráno opačným směrem, tak jsem potkal jeden pluh. Nechápu, proč měl zvedlou radlici a ani nesolil. Když jsem ho dojel a čekali jsme na křižovatce v Pelhřimově tak jsem to nevydržel a šel se zeptat, proč nesolí a nestahuje sníh. A jeho odpověď mě dorazila. Prý to není jeho úsek tak proč by to dělal.

 

Má další cesta je na Správu silnic aby mi to někdo logicky vysvětlil.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...