Přejít na obsah

Osvětlení popelníku


pran22

Doporučené příspěvky

Zdravim mam fabie 1 rok 2000 a nemam podsviceny popelní dle prodejce je to tim že nemam kuřacky paket proste tam neni zapojena žadna žarovka vede tam pouze kabel ma s tim někdo skušenost s dodělanim nebo kde to koupit objimku s žarovkou a napojit děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ten kabel tam je, přilepený pod kobercem, na řidičově straně z boku sředového tunelu.

jdi po vedení od spínače ruční brzdy a dostaneš se k němu.

Jo a samožřejmě, bez sundání toho plastového středového tunelu se k tomu nesotaneš.

tie plasty som dal samozrejme dolu ale ci tam bol koberec to si uz nepamatam musim pozriet este raz cez vikend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Středový tunel jsem sundal, ale kabel na osvětlení popelníku tam žádný nebyl. Byl tam jenom svazek k zapalovači a k ruční brzdě.

Mám Clasic a pochybuju, že by tam Škodovka z výroby tahala kabel? Nebo se pletu, i když kabeláž na mlhovky jsem z výroby měl taky, u Škody nikdo neví:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...