Přejít na obsah

spatne startovani octa 99 / 81 kW


lahvon

Doporučené příspěvky

nn Za jizdy to nedela vubec nic :) rano prijdu k auto nazhavim a nastartuju v pohode po cca 20 minutahc je treba auto zahrate chcipnu motor a treba po 10 minutach chcu nastartovat ale startuje to sdpatne myslel jsem si poprve ze to bude treba slaba baterie nebo žhaviče ale to asi ne pak mi to ten chlap napichl a rekl mi tuhle chybu ze si mysli ze to je to cerpadlo jinak pri jizde auto jede tak jak jelo vpohode a plynule jen to startovani dela problem starter je novej cca ani ne tyden

EDIT:

Jinak martine v cerpadle jsem se vubec nevrtal takze nwm jeslti nemam spatne nastaveny předstrik

Editováno: , autor: Wojnar
edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi ono, to stačí zvednout startovací dávku.

Nastavení startovací dávky

V některých případech je z důvodu opotřebení vstřikovacího čerpadla nutné zvýšit dávku paliva na start (u dieselových motorů). Toto nastavení se provádí ve funkci přizpůsobení a zadává se hodnota přepočtená na miligramy na vstřik. Hodnota o 100 větší než uložená v přizpůsobení zvýší startovací dávk cca o 1 mg/vstřik. Startovací dávku je možné zvýšit až o 5 mg/vstřik. Tuto operaci je možné provádět ručně podle příručky VIS anebo automaticky pomocí VagAutomatu

Takže chronicky známé zvýšení startovací dávky u TDI:

01 motor

login 12233

přizpůsobení kanál 05

standardní hodnota 32768 jde zvýšit na max 33268

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je o trochu složitější doladit to na čerpadle ale zastávám toto řešení. Zvýšení dávky pomůže ale není to správné řešení, jelikož tam jde právě o to že čerpadlo pošle dávku v jiném čase než má. Stačí vag pustit graf a zavrtět kolem dokud se nedostane v grafu na ideální středovou čáru. Poutahovat a má to nic tak šíleně složitého to není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V příslušné sekci je vpravo nad seznamem vláken tlačítko "Založit nové téma" - jak jednoduché.

Ale před tím si svůj problm zkus najít, jestli ho někdo už neřešil nebo neřešil něco podobného.

A taky zkus příště psát a používat při tom češtinu - inerpunkci, VELKÁ písmena, případně i diakritiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...