Přejít na obsah

Octavia Scout


gdanx

Doporučené příspěvky

Aj mne sa celkom páči. Super, že použili vpredu okrúhle hmlovky. A aj ten zadok so striebornou koncovkou je fajn. Disky ako z Yettiho! Určite si nájde veľa záujemcov. Ale asi to povolili preto, lebo Audi už nebude mať len Allroad a Q7. Má byť aj Q5 a Q3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som požičaný ten už momentálne výbehnutý Allroad a aj napriek 2,5 TDI pod kapotou ma to auto vôbec nenadchlo. Pôsobilo nemotorným dojmom, pomerne lenivé, interiér už jasne dával na javo, že je hodne zastaralý. Jediné, čo sa mi páčilo bol systém zmeny svetlej výšky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

jen nechapu stale pouzivani anten, copak i do takovehoto auta nedokazi konstrukteri pouzit antenu ve sloupku nebo na skle. kolik zahranicnich aut jsem videl bez anteny. vetsinou je meli na skle nebo v A sloupku. a bud jen antena na radio nebo i kombinovana. tak proboha proc to v MB neudelali uz na O2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen nechapu stale pouzivani anten, copak i do takovehoto auta nedokazi konstrukteri pouzit antenu ve sloupku nebo na skle. kolik zahranicnich aut jsem videl bez anteny. vetsinou je meli na skle nebo v A sloupku. a bud jen antena na radio nebo i kombinovana. tak proboha proc to v MB neudelali uz na O2

protoze treba nesmeli :huh: treba se dockame u MR08

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...