Přejít na obsah

Tlačítka navíc+elektro


Jiří Vašíček

Doporučené příspěvky

Zdravím, kdo mi může poradit co by se dalo udělat za vylepšení. Viz foto příloha. Tahle fotka je jen ilustrační, já mám pouze tlačítko vyhřívání zadního skla a je mi celkem líto těch prázdných tlačítek. Šla by tam udělat nějaké funkce navíc která by moc nestála? Díky za radu.

 

 

post-83227-0-43247300-1365833172_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to zajimavě..jen to není ono..já nevím k čemu ty tlačítka všemu slouží u plně vybavených fabii. Vyhřívané zadní sklo,ASR, ESP nevím co je :-D , ted jestli sedačky vyhřívané,atd...chtěl jsem tam dát něco co dělala škodovka normálně do aut ale v těch lepších verzích. elegance,atd.

Chci mít lepší výbavu prostě no ,kterou prodávala škodovka jako základní výbavu u lepších verzí :-D

Třeba škodovácký servis mi tam může dodělat ty vyhřívané sedačky? Zde jsou tlačítka aj, pokud to patří k tomu. viz foto

Ty máš elegance..co tam máš za funkce? :-D

 

post-83227-0-16610100-1365835346_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť to vidíš co tam je, ne? :) zleva: vyhřívání sedadla řidiče, vyhřívané zadní okno, vypínač ASR (nevypíná EDS), můj voltmetr, a vyhřívání sedačky spolujezdce.

Pokud vím, dělalo se ještě: kontrolka vypnutí airbagu, ESP (obsahujíc i ASR) a možná ještě něco na těch tlačítkách bylo, to ale už nevím, zkus pohledat na google...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo si tam jen pro radost nacvakej ty knoflíky bez dodělání funkce, a když Ti zbyde místo, tak můžeš přidat třeba ESP i pro spolujezdce :-))) A ve Škoda servise Ti dodělají všechno, jenom ne levně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koumal jsem ze bych tam nacvakal ty tlacitka s funkcema at to vypada luxusneji ale nevim jestli je to tak jak sem koumal na netu ale jen tak to tlacitko s obrazkem napr ESP nevim jestli je prodejne. Na netu to bylo skoro za 5kil ten kus plastu :-D mam znameho automechanika ve skodovackem servisu, tak koumam ze by me to mohl sehnat z bouranych vozu ale pokud ne,tak za kazdy kousej plastu 5kilo je moc. Jeste mrknu na net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, podle dílenské příručky zvrchu.

Nezapomeň si ještě vyměnit ovladač světel se stmíváním, tam Tě ale zklamu, ono to bude i fungovat (stmívat), nebude to jen jako :D nebo bys mohl být super kůůl a dát si tam ovladač z RS, který nemá kolečko na ovládí sklonu světlometů, sice bys měl problém na STK, ale měl bys tam díl z nejlepší fábie.

A co takhle el. ovládání oken? to si také můžeš do těch madel jen tak pro páradu dát.

A co kimatizace, máš, pokud ne, můžeš si vyměnit to tlačtko s vnitřní cirkulací za to dvojíté se zapínáním klimy.

A jakou máš barvu plastů ve spodní části palubní desky a v interiéru? Vyšší výbavy je měly černé, ne šedé.

parkovací senzory bez jednotky taky budou vypadat efektně, nebo třeba zásuvku v kufru.

Dalo by se ještě dlouho pokračovat...

 

Nicméně vše co jsem tu vyjmenoval v autě mám, ale funguje mi to :p

Jen tak na oko to nemá smysl :kol-44:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych se přikláněl k tomu to tam nedávat.. Není to ani měsíc co kamarádovi zmizla z parkoviště Fabie :kol-36: .. Jsem se ho teď ze srandy ze srandy zeptal, když to tady čtu a věřte nebo ne ale má ASR i vyhřívané sedačky  :D .. Naštěstí se Fabka po 3 dnech našla na druhém konci města zaparkovaná a vše dopadlo dobře... Ale spojitost s čudlíky by tu být mohla  :t  ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koumám že funkci EPS mám ale nemám na to spínač. Ukazuje se mi to jen
na přístrojové desce.Jak je to možné? :-D Když už píšeš o elektrických oknech, tak ty mám,
ale nebylo by špatné je udělat i pro zadní část, abych je mohl ovládat
zepředu.

Jinak koumal jsem tvojeho oranžového a celkem hodně
jsi mě inspiroval ale aj mrtě slintám :-D ,jenže to má všechno jeden problém...peníze by nějaké
byly na tyhle pěkné serepetičky, ale není kdo by mi to udělal :kol-26:

Jsem začátečník a v tomhle se nevyznám..

Chci tam dát budíky RS, vnitřní otevírání dveři chrom a elektriku zpětné zrcátka ..je toho moc co mě napadá jak čumím na tvoji káru, jenže furt nevím kdo to udělá :-D

A nejhorší asi je to,že asi nebudu nic moc dělat s exteriérem ,protože mám béžovou metalízu a to bych se nedoplatil stříkat spoilery, zrcátka atd :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, jenže kontrlolku máš spíš EPC, nemám benzín, ale je to nějaká kontrola motoru, kdyžto to tlačíko je ESP - elektronický stabilizační systém.

Všichni jsme nějak začínali :)

Stačí si pročíst pár příspěvků, dotázat se pár matadorů a udělat sám, to z toho pak má člověk mnohem větší radost :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...