Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

kulata nebo jina radicka miprijde prast jak uhod, na razeni zadny vliv. stribrny vydechy kolem vetraku se mi nelibi a osobne jsem rad, ze tam mam cerny. obecne bych vsechny chromovy prvky odstranil a klidne je nechal v cernem lesku.

ovladani PP v rapidu to souhlasim, taky jsem si uz nekolikrat rikal, ze mohli na pravou stranu volantu dat 3 tlacitka, aby se to dalo ovladat aniz by clovek musel hrabat na packu, ale co uz, zit se s tim da...

  • Autor

s tím chromem souhlasím, nikdy se mi to nelíbilo a co je vůbec nejhorší jsou takový ty šedý plasty jakože sříbrný. jenže v tomhle autě je ten chrom skoro nutnost. té černé je tam až moc a všechno tam splývá

  • Autor

ale ať to není jednostranný z mojí strany, napiště v čem je Rapid lepší, co má navíc (kromě lepšího zastouepní prodejců) oproti Toledu

dynamic sedacky ;)

Souhlasím, že mohla být využita i druhá část volantu, ovládání na páčce je děs. Ale zas na druhou stranu jsem rád, že je ten volant multifunkční aspoň nějak :D

Srovnání Rapid 1,2 TSI vs Toledo 1,2 TSI :

post-33271-0-00156500-1372668126_thumb.jpost-33271-0-47489400-1372668135_thumb.jpost-33271-0-49411700-1372668144_thumb.j

 

  • Autor

super článek, sice už neaktuální, karta s cenou se otočila. ale je dobrý vědět, že je Toledo rychlejší a líp brzdí  :kol-47:

super článek, sice už neaktuální, karta s cenou se otočila. ale je dobrý vědět, že je Toledo rychlejší a líp brzdí  :kol-47:

 

Tak je jasný že líp brzdí, když mělo dokoupený kotouče vzadu :D a rapid jen bubny a taky nenapsali o kolik rychleji jim zrychlilo Toledo oproti Rapidu....zas "trapny" clanek kde ve vsem je lepsi toledo ale vyhraje rapid :D

Docela zajímavé jsou příplatky za barvy:

 

bílá uni - bez příplatku /škoda/, 5000Kč /seat/

corrida uni - 4000Kč /škoda/, bez příplatku /seat/

metalické laky - 12 100Kč /škoda/, 13 000Kč /seat/

modrá race - 12 100Kč /škoda/, 17 000Kč /seat/

Tjn, někde jsem četl, že Rapid je o malinko větší než Toledo a přitom barva na něj je levnější, než na Toledo :D

  • 1 měsíc později...

Zajímalo by mě, jestli díly na Rapida (ofuky, zadní křídla, zástěrky, nebo dokonce zda by se daly zaměnit i sedačky třeba aj.) pasují i na Toledo, nebo zda je tam nějaká změna. Nevíte někdo?

 

Prodejci nám vždy říkali, že je to stejné auto, jen má jiná světla, jinak tvarovaný kufr a nárazníky, ostatní je prý stejné ... což by se mi docela šiklo :)

Upraveno od Angel@Devil

v podstate maji pravdu ;) je to stejna platforma a jsou akorat jine blatniky, narazniky svetla a par zmen v interieru,.... jinek je to totozne auto

 

dalo by se rici ze opravdu dvijce a dokonce i jednovajecne :D

  • 1 měsíc později...

Vypadá to, že Toledo dostane dekorační lišty nejen na přístrojovku, ale i na dveře.

  • 2 týdny později...
  • Autor

dekuji, paradni :rolleyes:

Super kola! :palec2:

Vypadá to, že Toledo dostane dekorační lišty nejen na přístrojovku, ale i na dveře.

 

otazka ci sa budu dat do rapida 

Seat je stejně divná automobilka. Vyjma Leona a Ibizy jsou všechny jeho sériový modely jen přeznačkovaný VW nebo Škody.

Vsak Seat taky umi jen prebirat, ti chcou vsecko, ale aby se s tim nemuseli srat.

  • Autor

seat je možní divná automobilka, koncernová technika a jižanskej design a la fiat a AR. pro mě ideální kombinace, fiata ani alfu bych si nekoupil kvůli technice, ikdyž jsou to hezká auta a vw a škodu bych nechtěl, abych nebyl tuctovej.

Moje přítelkyně má 12 let starou ibizu a některé materiály či řešení se mi zdají být lepší než u mé 9-leté fábie. Třeba když pod volantem otočí jedním ovladačem dostane se hned k pojistkám a diagnostické zásuvce.

Seat je stejně divná automobilka. Vyjma Leona a Ibizy jsou všechny jeho sériový modely jen přeznačkovaný VW nebo Škody.

 

Seat nutně potřeboval klasickou řadu v nižší střední místo Altey/Altey XL. Škoda na ní vyrostla, Seat ju vyklidil bez boje. Škoda se chytla s Yetim, u Seatu představujou koncepty a pořád se odkládá start výroby. U Škody se prodloužený Passat chytl, Exeo propadlo. No uvidíme, zánik jim nepřeju.

 

Pokud vím, tak Toledo/Rapid/Jetta/Santana byl jako dvoj/troj/čtyřmodel dělaný hned od začátku. A pokud se budeme bavit o Sharanu/Alhambře, tak tam tuším vývoj probíhal dost podstatnou částí v ČR.

  • 2 týdny později...

Přečetl jsem zdejší diskusi a zkusmo jsem si nakonfiguroval Toledo s 1.2 TSI 105k v nejvyšší výbavě, s akčním paketem + prodlouženou zárukou a přípravou pro tažné a vyšlo to na hezkých 382 tis. Kč, Rapid v této výbavě jde hodně přes 400 tis. Kč nehledě na to že Toledo je, dle mého, hezčí jak standardní Rapid. I když mě se jak na potvoru líbí "Vesmírnázadel".:D

  • 1 měsíc později...

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.