Přejít na obsah

Rapid vs. Toledo


vormen

Doporučené příspěvky

Starou Kiu Ceed má ségra a docela dobré auto na přemísťování, ale taky je OUT i když pořád lepší jak i30.. Teď ta nová Ceed -  taky ji budou stačit 4 roky a je hotová stejně jako nová i30. Za chvilku jich budou plné bazary za třetinové ceny.. Smutné..

Editováno: , autor: mx6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uvidime .. dnesne ceedy a i3o su o riadny krok dalej nez predch generacie .... a ceed vobec nema sileny interier . okrem toho je podstatne prijemnejsi nez v toledorapide ... aj ked teda dizajnovo je toledorapid intros konzerva ale pekna az na to ze SA to zabila kvalitou a vyberom materialov

 

ad futuristicke palubky .. co napr. honda civic .. to je uz hodne silna kava ....

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si nekdy klepu na tu tvrdou kapličku...jinak je mi to šumák a vypln dveri mi prijde uplne v pohode....co mi vadi je ta "kuze" na starym ctyramennym volantu...

 

Jinak palubka novyh oceedu je hrozna...vubec nechapu na co tam je milion tlacitek vsude, i na volantu :D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se nekolikrat chystal na ten volant, nicmene si pak reknu, proc vyhazovat 3tis do luftu...dyt je to jen pitomej volant, kolo kterým točím...dřív jsme točili horšíma volantama, třeba ve fáčku :)

 

ad palubka ceed----jako je to hezky...to jo, ale nechápu prostě ten počet tlačítek...tak jsem to myslel...ne že by to bylo hnusný :) hausnumerum na volantě, na středovým panelu a pak plno hejblátek na těch páčkách pod volantem a ktomu tisíc displejů :D Jaktože to škodovka umí jen pár tlačítkama? :)

automobily-kia-cee-8217-d-1-6-gdi-exclus

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na ceede je milion tlacidiel na volante ale ma to vyhodu ze nemusis sa natahovat za ovladacmi ... nie je to az tak zle ked si xvyknes ;) mne skor vadia tie packy po volantom najma spinac svetiel ... este od dob 120 som zvykly na samostatny spinac na svetla tak ako to maju skodovky dodnes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

interier se mi teda jako celek vic libi v rapidu... kazda vec je tady na tom obrazku v jinem designu... kazde tlacitko je jine, je jich moc, otackomer necitelny a rychlomer taky nic moc. Co se mi tady naopak libi jsou vydechy klimatizace a jejich svetle oramovani - dodava nadech luxusu, ktery se ale ztraci v celkove zmeti vsech tech hejblatek...

 

EDIT: hnusny volant v rapidu ? me se teda libi moc, a triramenny se mi zda dokonaly. Teda nevim co mate za vkus, ale je to cisty design. to ze na nem neni spousta tvarovani, milion tlacitek, 6 barev plastu, nekolik barev niti v obsiti a podobne se mi libi a jsem za to rad.

Editováno: , autor: runner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: hnusny volant v rapidu ? me se teda libi moc, a triramenny se mi zda dokonaly. Teda nevim co mate za vkus, ale je to cisty design. to ze na nem neni spousta tvarovani, milion tlacitek, 6 barev plastu, nekolik barev niti v obsiti a podobne se mi libi a jsem za to rad.

jo chlape kdybys měl ten 4R tak mluvis jinak :D On neni vylozene hnusnej ale ten triramenej je lip tvarovanej a hlavne ma kuzi a ne jeji divnou napodobeninu, ktera nicmene neni neprijemna na dotek jako holý plast ale.....nikdy nezapomenu kdyz mne prodejce po zkusebni jizde tvrdil "To je kůže pane, to si pište že je, co by to jinýho bylo" :D

post-31118-0-54129900-1393607412_thumb.j

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tlačítka jsou kompatibilní. Oboustranné ovládání z 3R na 4R a naopak jde. Já bych chtěl na svoje 3R dát tlačítka s ovládáním PC (tzn. ta pravá), ale netuším, jestli je na to připraven svazek k ŘJ. Kabel od levých tlačítek na svorkovnici pod volantem je stejný, to mám zjištěný, tam problém nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle je hnus, dnes jsem náhodou narazil na to, že Toledo má asi od MR 2014 novej volant. jenomže uplně příšernej, stokrát horší než měl Rapid MR 2013 a se současným Rapiďáckým se to vůbec nedá srovnávat.

post-21737-0-65604300-1393944508_thumb.j

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...