Přejít na obsah

Rapid vs. Toledo


vormen

Doporučené příspěvky

kulata nebo jina radicka miprijde prast jak uhod, na razeni zadny vliv. stribrny vydechy kolem vetraku se mi nelibi a osobne jsem rad, ze tam mam cerny. obecne bych vsechny chromovy prvky odstranil a klidne je nechal v cernem lesku.

ovladani PP v rapidu to souhlasim, taky jsem si uz nekolikrat rikal, ze mohli na pravou stranu volantu dat 3 tlacitka, aby se to dalo ovladat aniz by clovek musel hrabat na packu, ale co uz, zit se s tim da...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super článek, sice už neaktuální, karta s cenou se otočila. ale je dobrý vědět, že je Toledo rychlejší a líp brzdí  :kol-47:

 

Tak je jasný že líp brzdí, když mělo dokoupený kotouče vzadu :D a rapid jen bubny a taky nenapsali o kolik rychleji jim zrychlilo Toledo oproti Rapidu....zas "trapny" clanek kde ve vsem je lepsi toledo ale vyhraje rapid :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zajímalo by mě, jestli díly na Rapida (ofuky, zadní křídla, zástěrky, nebo dokonce zda by se daly zaměnit i sedačky třeba aj.) pasují i na Toledo, nebo zda je tam nějaká změna. Nevíte někdo?

 

Prodejci nám vždy říkali, že je to stejné auto, jen má jiná světla, jinak tvarovaný kufr a nárazníky, ostatní je prý stejné ... což by se mi docela šiklo :)

Editováno: , autor: Angel@Devil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Seat je stejně divná automobilka. Vyjma Leona a Ibizy jsou všechny jeho sériový modely jen přeznačkovaný VW nebo Škody.

 

Seat nutně potřeboval klasickou řadu v nižší střední místo Altey/Altey XL. Škoda na ní vyrostla, Seat ju vyklidil bez boje. Škoda se chytla s Yetim, u Seatu představujou koncepty a pořád se odkládá start výroby. U Škody se prodloužený Passat chytl, Exeo propadlo. No uvidíme, zánik jim nepřeju.

 

Pokud vím, tak Toledo/Rapid/Jetta/Santana byl jako dvoj/troj/čtyřmodel dělaný hned od začátku. A pokud se budeme bavit o Sharanu/Alhambře, tak tam tuším vývoj probíhal dost podstatnou částí v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Přečetl jsem zdejší diskusi a zkusmo jsem si nakonfiguroval Toledo s 1.2 TSI 105k v nejvyšší výbavě, s akčním paketem + prodlouženou zárukou a přípravou pro tažné a vyšlo to na hezkých 382 tis. Kč, Rapid v této výbavě jde hodně přes 400 tis. Kč nehledě na to že Toledo je, dle mého, hezčí jak standardní Rapid. I když mě se jak na potvoru líbí "Vesmírnázadel".:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...