Přejít na obsah

Predné svetlá, žiarovky


kajovod

Doporučené příspěvky

Konečně H15 a H8 s bílým světlem a origo od OSRAMu. Cena není tak špatná, klasika H15 stojí od nějakých 480Kč/kus, takže 49€ za 2ks by nebylo tak zlý, ona ta cena půjde časem dolů. H8 jsou drahý jako chrochro, otázka je funkčnosti o 20% bělejšího světla v mlhovce. Za dne asi OK, auto bude víc vidět, za mlh bez denního světla to bude ale naprd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ja som mal v hmlovkách H8 Nokya a Luminics, teraz ich má kamarát z Octavia clubu.. a ďalší kupoval pred letom tieto čínske a má ich tiež na OII predFL takže sme ich reálne videli vedľa seba a výsledok je ten že tie číny sa ani zďaleka nepribližujú Nokya.. Nokya je sýtosťou svetla aj svietivosťou úplne niekde inde...  

Editováno: , autor: lubinob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes zakoupeny xenony z inzerátu, jsou nové kompletně osazené, teď už jen stačí přehodit. Má někdo nějaké zkušenosti, rady jak na to? Vím že hackeer už je tady měnil, je ještě někdo? Až to budu mít hotové, tak pak sem hodím fotky s přímým porovnáním halogen - xenon na Rapidu, tchán má taky rapida s halogenem, tak to pak nebude problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak ma dnes napadlo - ako by mohli vypadať žlté H15, mám na mysli fest žlté okolo 2500K...na internete som našiel 2 výrobcov z toho obidva sú čínske a z toho vypadá lepšie tento. Nejdem kupovať, len by ma zaujímal názor nie na výrobok, ale na tú žltú ako DRL  :kol-28:

http://www.aliexpress.com/store/product/XENCN-H15-12V-15-55W-2300K-64176-All-Season-Super-Golden-Yellow-Light-OEM-Car-Halogen/1247942_1857210990.html

post-88451-0-55282400-1416256726_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes konečně přehozené xenony za halogeny, původně jsem to chtěl udělat sám, ale nakonec jsem to nechal na servis.  Při výmeně se musí sundat přední nárazník a to už byl pro mně velký zásah, na který jsem si netroufl. Takže první dojmy, sítí nádherně je to oproti halogenům značný rozdíl, jenže...  Po chvilce se mi rosvítila kontrolka spálené žárovky. Všechny žárovky svítí, tak předpokládám že se rosvítila právě kvůli těm xenonům. Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Musí se nějak přizpůsobit ŘJ nebo něco podobného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...