Přejít na obsah

Predné svetlá, žiarovky


kajovod

Doporučené příspěvky

To je trošku demagogie, nemyslíš? dagem se zeptal na xenony a dostalo se mu (někdy více, někdy méně) erudovaných odpovědí. Tak to zase nepřeháněj ty. Nevím jak svítí halogeny u Rapida, ale u některých typů škodovek je to skutečně bída a za tmy je to zásadní bezpečnostní problém, tak to prosím nesrovnávej se zadním stěračem.

to je vidět, že jsi můj příspěvek nepochopil. Šlo mi o to, že ať vlezeš skoro do jakéhokoliv tématu o nějaké výbavě, tak se tam straší bezpečností. Poslední Škodovka které prd svítila byla Felicia....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Poslední Škodovka které prd svítila byla Felicia....

Ani v tomto nemáš pravdu, FII před faceliftem s projektory také svítila bídně. Po faceliftu se to poněkud zlepšilo, ale na jedničkovou Fabii to nemá ani náhodou.

Ad bezpečnost - a nemyslíš, že by to mělo být jedno z hlavních kriterií při výběru výbavy? Nebo se cítíš na našich silnicích bezpečně? Já tedy rozhodně ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mi řekněte, kdo z vás, si objednal stabilizační balíček. Nebo bych byl hodně zvědavej, pokud by Rapid neměl v základu 6 pytlů, kdo by si za další připlatil.. I by mě docela zajímalo, jakou značku má kdo za zimáky :) A ne, bezpečnost nebyla u mě na prvním místě při koupi auta a přiznám se, že jsem nad ní ani nepřemýšlel. Koupě Rapida, je volbou kompromisu a lidé ho většinou koupí z nějakých specifických důvodů a né že ho prostě chtěj :). Kdybych si měl dokoupit všechny ty věci, tak radši šáhnu po jiném modelu od jiné značky, která bude mít ještě více bezpečnostních prvků, bude to modernější auto s lepší technikou za stejné peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mozes mi povedat aky model inej znacky by "šáhnul"? 

Rozmyslal som aj nad Octaviou, ale tam kde konci Rapid takmer s "full" vybavou začina Octavia, a poviem ti, neviem si celkom predstavit 1.2 TSI 77kW v Octavia. Zaroven tam nemas taku vybavu ako som si vyskladal do Rapidu.

 

Co som si vyskladal v konfiguratore na skoda webe, viac vid prilozeny link. Tak predajca mi vie poskytnut z uvedenej sumy 16 712€ zlavu vo vyske 1818€. Celkova cena vozidla by v tomto pripade bola 14 894€ ak to prepočitam na KČ tak by komplet vozidlo vyslo na 408 559KČ. (podla Google)   http://skoda-car-configurator.cloudapp.net/CarCard/53462251

 

Pricom akcny paket "Elegance plus" obsahuje nasledovne:

- príprava pre telefón GSM II bez držiaku, s hlasovým ovládaním, s Bluetooth,
- trojramenný multifunkčný kožený volant s ovládaním rádia a telefónu,
- disky DIONE z ľahkých zliatin 7J × 16" – 4 ks,
- SUNSET – vyšší stupeň tónovania skiel od B-stĺpika,
- parkovacie senzory vzadu, predné hmlové svetlomety s CORNER funkciou,
- zadný stierač s ostrekovačom a cyklovačom,
- MDI (Mobile Device Interface),
- lakťová opierka vzadu,
- tretia hlavová opierka vzadu

 

Zaroven sa hlboko ospravedlnujem, ze to sem pisem aj ked to nepatri do tejto sekcie, ale nadalo mi neodpovedat na prispevok od  "Rypiconga". 

 

Xenony som si vybral po precitani a nadobudnuti novych informacii. Prvom rade pozeram na bezpecnost mna a predovsetkym mojej rodiny, ale aj inych ucastnikov cestnej premavky.

Editováno: , autor: dagem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rypicong: Vše je o bezpečnosti. Jen záleží jaké, a s jakou činností spojenou. Vše je i o kompromisech v závislosti s předpokládaným užíváním vozu. Proto, co vyhovuje jednomu, tak druhému ne. Každý tedy dává přednost něčemu jinému. V příspěvcích na fóru nenajdeš jedince, který do "balíčku bezpečnosti" přiřadil vše, co Ty jmenuješ. Každý tam "vložil" něco jiného. Je to logické a ne překvapivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mozes mi povedat aky model inej znacky by "šáhnul"? 

Rozmyslal som aj nad Octaviou, ale tam kde konci Rapid takmer s "full" vybavou začina Octavia, a poviem ti, neviem si celkom predstavit 1.2 TSI 77kW v Octavia. Zaroven tam nemas taku vybavu ako som si vyskladal do Rapidu.

 

Co som si vyskladal v konfiguratore na skoda webe, viac vid prilozeny link. Tak predajca mi vie poskytnut z uvedenej sumy 16 712€ zlavu vo vyske 1818€. Celkova cena vozidla by v tomto pripade bola 14 894€ ak to prepočitam na KČ tak by komplet vozidlo vyslo na 408 559KČ. (podla Google)   http://skoda-car-configurator.cloudapp.net/CarCard/53462251

 

Pricom akcny paket "Elegance plus" obsahuje nasledovne:

- príprava pre telefón GSM II bez držiaku, s hlasovým ovládaním, s Bluetooth,
- trojramenný multifunkčný kožený volant s ovládaním rádia a telefónu,
- disky DIONE z ľahkých zliatin 7J × 16" – 4 ks,
- SUNSET – vyšší stupeň tónovania skiel od B-stĺpika,
- parkovacie senzory vzadu, predné hmlové svetlomety s CORNER funkciou,
- zadný stierač s ostrekovačom a cyklovačom,
- MDI (Mobile Device Interface),
- lakťová opierka vzadu,
- tretia hlavová opierka vzadu

 

Zaroven sa hlboko ospravedlnujem, ze to sem pisem aj ked to nepatri do tejto sekcie, ale nadalo mi neodpovedat na prispevok od  "Rypiconga". 

 

Xenony som si vybral po precitani a nadobudnuti novych informacii. Prvom rade pozeram na bezpecnost mna a predovsetkym mojej rodiny, ale aj inych ucastnikov cestnej premavky.

to je právě to, o čem jsem psal, kdybych tam měl naházet vše co se v různých tématech doporučuje jako nezbytné pro bezpečnost + přidal výbavu která je dnes standart ( jako vyhřívaný sedačky ) tak s metalízou jsem na nějakých skoro 400tis před slevou. Sleva na Fresh je max. 5 % na akční modely byla snížená marže, takže ti nikdo výraznější slevu nedá. Opravdu si myslíš, že za tyto peníze neseženu modernější a stejně vybavené auto jiné značky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Otestoval jsem v noci světla na Rapidu. Jedná se o první mé auto s dvojitou optikou a ta je boží. Na rozdíl od jednoduché optiky je i při dálkových světlech, díky současně rozsvíceným i potkávacím světlům, před autem silnice pěkně osvětlena.  :kol-47:

Časem možná pořídím trochu lepší žárovky na bílé osvětlení

Editováno: , autor: MBDusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...