Přejít na obsah

Octavia III 1.4 TSI - hlučné řazení


jaggerl

Doporučené příspěvky

Ahoj všem, chystám se s měsíc starou Octou na reklamaci. Pří přerazování z prvního převodového stupně je casto slyšet šramot, to samé se děje v mensi míře při přeřazení z druhého na třetí. Obcas je při přeřazení z prvního na druhý doprovázeno lehkým cuknutím. Jak to řadí vám???

Editováno: , autor: jaggerl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, dělalo nám to na 1.2TSi golfu. Někde jsem slyšel, že to mohou být synchrony. Dělala to i zpátečka. Ve výsledku to skončilo tak, že člověk zařadil za 1, pustil spojku a nejelo to:). Nevím, jestli zůstala rozpojená spojka nebo co...

Každopádně jsem to pak jednou prohnal po dálnici a od té doby klid. Najeto cca 15tis. Určitě bych reklamoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj vsem, tak auti je v servisu. PO testovaci jizde konstatoval technik, ze to neni zcela v poradku, pry mu prijde, ze spojka obcas nevypina a pri pousteni pedali cukce. Otestuji to za studena i po zahrati a uvidime. O vikendu jsem jel do Nemecka a prislo mi, ze se to zlepsilo. Jak jsem zacal jezdit mesto, tak je to zpet, i kdyz v mensi mire. Tak jsem zvedav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...