Přejít na obsah

OII RS křídlo


xxxjohny

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Já mám pocit že má 17 ale nebudu spěchat i když za "chvilku" budeme přezouvat na zimáky!...

Jo, ted jsem se koukal na fotky a asi mas pravdu, ze jsou to 17"!!

kluci, nechci vám kazit radost, ale oko není píča, oko vidí a i z fotek je poznat, že na mojí kočičce žádný malinkatý 17ky nejsou, ale jsou to echt 18"

a jestli je to tvrdý? tak nějak normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám pocit že má 17 ale nebudu spěchat i když za "chvilku" budeme přezouvat na zimáky!...

Jo, ted jsem se koukal na fotky a asi mas pravdu, ze jsou to 17"!!

kluci, nechci vám kazit radost, ale oko není píča, oko vidí a i z fotek je poznat, že na mojí kočičce žádný malinkatý 17ky nejsou, ale jsou to echt 18"

a jestli je to tvrdý? tak nějak normálně

Nech toho...mezi RS 17 a RS 18 neni žádný optický rozdil...vypadaji na chlup stejně i když ten jeden palec tam je navic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

????vem si fotku RS oktávky na 18kách(mischicky nebo Doliho) nebo i ty mojí a srovnej to s fotkou třeba Mariosovo OII na 17kách RS kolech nebo Diamantovo RS na 17kách a jestli nepoznáš rozdíl, tak máš buď oční vadu nebo je pro tebe auto naprosto běžná spotřební přepravní věc, že to nepoznáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát uvažuju, že bych prozatím zkusil sehnat na jeden den 17tky, bo pojedu naší Oskařicí jako ženich, tak ať to nevypadá tak obyčejně..

a ještě jsem chtěl říct že na té Romariově "RSce" je NEJvtipnější to tažný.. :-D

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Caute, chlapci ake RS kridlo by ste zvolili pri kupe na OII?

Plastové asi za 4500 Kč (šruby + lep)

Laminatove asi za 1900 Kč (iba sa lepi)

ceny su bez laku

znám tolik lidí,kterým to ulétlo,že si kup to se šrouby,nebo si šrouby dodělej..jestli plast,nebo laminát je myslím jedno.. ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jen origo, už ho mám koupené,jen přivrtat a přilepit. na O I jsem měl laminát a musím říct,že mi na něm barva nedržela zrovna nejlíp,za 7 let pobytu v létě na sluníčku a v zimě na mrazu nic moc,jednou jsem ho musel nechat přestříkávat. :(

tak už jedině origo :) ( kde koupit za rozumnou cenu jsem ti poslal SZ)

Black

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...