Přejít na obsah

OII RS křídlo


xxxjohny

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Já mám v plánu tohle: LINK

Je to jak kdo, někdo má raději decentní, někdo přehnané a já jsem něco mezi tím :)

Křídla jsou fajn a OII sluší, ale ta koncovka na obrázku vypadá podle mě děsně :) Jinak křídlo vypadá moc dobře i když mě se líbí ta decentnější varianta (-ten černej puntík dole za plastem světla je moucha? :D ). Ale každý má jiný vkus žéáno... já třeba koncovku ani křídlo sám zatím nemám ale všude a na všem najdu mouchy - ty mají dokonce křídla dvě. :smich:

Editováno: , autor: :Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...

V ucebnici sa pise, ze aerodynamika auta dostava vyznam niekde pri 70 kmh...no zaroven som cital, ze to kridlo tvori pritlak az od 200 km/h, co je u nas (max 130 km/h) aj tak nanic. Ale tiez to kridlo mam lol

PS: nevsimol som si ziadny rozdiel oproti stavu bez kridla, ani vo velmi vysokych rychlostiach (ani v pritlaku, ani v hlucnosti)...Mozno sa trosku menej spini zadok auta...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s JARYS. Jinak možná zajet na okruh a tam to pořádně vyzkoušet, aby jsi to poznal jaký přítlak to křídlo umí. Svůj účel to křídlo určitě má - o tom žádná :) , ale v našich podmínkách, našich silnicích a při našich povolených rychlostech (jak je již nademnou psáno)?????

Ap-ropo zadní přítlak také tvoří tvrdší podvozek (pružiny, tlumiče)

For juke.box : To víš snažím se ......... lol lol

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...