Přejít na obsah

Klepání na zadní nápravě


Jehla23

Doporučené příspěvky

Zdravím, opět se na vás obracím, vždy jste dobře poradili :-)

 

Takže moje fábinka když přejíždí nerovnosti, jako například malé díry, kostky prostě takové přejezdy, které auto jakoby rozrezonujou (pardon z aten výraz, ale nic jiného mě teď nenapadlo :-D) tak slyším ze zadní části auta klepání, jakoby jsem tam měl hrnce s pokličkama a pokličky poskakovali, zvuk mi přijde i jakoby do plastova, jako nějáký kryt či podběh, ale vzadu všechny drží. Věci v kufru jsem vytáhl a zvuky jsou stejné. V už tomu předurčených tématech jsem nic podobného nenašel. Dočetl jsem se pouze o dorazech tlumičů, že stačí dotáhnout šroubkem či co, ale zvuky co jste popisovali jsou praskání. Je to otravné a nemohu najít příčinu. Přítelkyně říká, že je to slyšet i v noci když je klid, zní jako by se rozpadalo :-))) Máte někdo nějáký tipy? Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusit prohlédnout prachovky a dorazy na zadních tlumičích.

 

Jirka

 

Doplním, složení tlumičů je na http://forum.skodahome.cz/topic/35098-vymena-tlumicu/page-3#entry1588628

Pokud je plastový obal spadlý z pěnového dorazu, klepe o tělo tlumiče.

Editováno: , autor: jsechovec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...