Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pawouku, byl jsi dneska "lovit" obřího Antonova?

Právě vyjíždí z Plzně generátor a ráno by mel být na Ruzyni

 

Nebyl, na to bych si musel vzít dovolenou. Ale před chvílí jsem koukal v Řepích na A380, to je také slušný kolos.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepaaak Antonov je TOP a pod spravnyma vlajkama. Ano Clinte ukrajinskyma. [emoji1]

Na vestu jsem se koukal. Mam 2ks. Splnuje puvodni certifikaci i s opravnenou osobou. A vcera na Nove rikali ze kdyz to tak mas a nemas vestu noname bez certifikace tak ji muzes stale mit. Ze ty nove normy plati jen pro nove prodavane. A kdyz to rikali na Nove, tak to musi byt pravda. [emoji106]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepaaak Antonov je TOP a pod spravnyma vlajkama. Ano Clinte ukrajinskyma. [emoji1]

Na vestu jsem se koukal. Mam 2ks. Splnuje puvodni certifikaci i s opravnenou osobou. A vcera na Nove rikali ze kdyz to tak mas a nemas vestu noname bez certifikace tak ji muzes stale mit. Ze ty nove normy plati jen pro nove prodavane. A kdyz to rikali na Nove, tak to musi byt pravda. [emoji106]

 

Ukrajinci to beztak rusákům ukradli, je to verbež a chátra. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kde přesně je EGR ventil (tuším, že je to to placaté na stojáka před motorem nad klapkou vzduchu) a co obnáší jeho vyčištění (myslím v domácích podmínkách) jsou tam nějaká těsnění, zvládnu to doma sám o víkendu? Nerad bych to rozebral a pak na to doma koukal... díky za radu

2cd8c3f764bd1fd13de70e6cd12228ae.jpg

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tchán si byl včera nakonfigurovat OIII... 1.4TSi celkem za 520 000,-  (xenony, LED světla, Amundsen, výhřev paket, Light paket, malý kožený paket... no za ty peníze ve finále nic moc extra se mi zdá... akorát jsem zvědav, jak mu to dlouho před panelákem na Tachovsku vydrží...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tchán si byl včera nakonfigurovat OIII... 1.4TSi celkem za 520 000,-  (xenony, LED světla, Amundsen, výhřev paket, Light paket, malý kožený paket... no za ty peníze ve finále nic moc extra se mi zdá... akorát jsem zvědav, jak mu to dlouho před panelákem na Tachovsku vydrží...

Moc? Ani bych neřekl. Vždyť moje OII stála ještě víc a nižší výbava ... A tady je ještě o 20 kW výkonnější a spolehlivější motor. Nemluvě o poklesu hodnoty peněz za těch šest let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že půl mega je pro normálního člověka celkem vysoká částka - také je to vidět kolik OIII berou soukromníci a kolik jich kupují firmy. Beru to ovšem z pohledu toho, co za ni dnes dostanu v porovnání s minulou generací Octavií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...