Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Good !!! Ten Battmobil je úžasnej...to se fakt někde vyrábí???

10 valec, pry postaveno na galardu. Ma to prihlaseny na dubajsky znacky.

Wrapy na autech vypadaji suprove. Napisy uz nic moc.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je na něm tak úžasného? Samoúčelný stroj z filmu. To se raději podívám na klasiku jako třeba Ferrari. I když je škoda, že jsou ta auta polepené hnusnými nálepkami.

Třeba to, že tohle jinde neuvidíš, třeba to, že někdo dokáže něco takového postavit tak, aby to nebyl jen prototyp, ale že to může jezdit po silnici, atd.atd.... Nikdo neříká, že to je praktické nebo více účelné, to totiž není ani jeden z těch strojů co tam je... Všechno to jsou pouze a jen jednoúčelové hračky zbohatlíků a nic víc
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo omyl, mnoho sporťáků se dá na rozdíl od tohoto používat na běžné ježdění. A po stránce designu jsou úplně někde jinde. A ano, jsou ukrutně drahé.

 

Staví to švédská firma, která se tím běžně zabývá, jsou tam použity běžné komponenty, jen po stránce designu se na tom vyřádili. Mně to nijak neohromuje, počítačové hry nehraji a na komiksy se většinou nedívám.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hracky? Zrovna ferrari ci mergly nejsou a jezdi se s nimi normalni zavody. A nezavid jim ;)

Hračky jsem myslel s nadsázkou,... Jo závidím jim, hned bych třeba nějakého Nissana nebo Masserati bral [emoji6]

Stringo omyl, mnoho sporťáků se dá na rozdíl od tohoto používat na běžné ježdění. A po stránce designu jsou úplně někde jinde. A ano, jsou ukrutně drahé.

Staví to švédská firma, která se tím běžně zabývá, jsou tam použity běžné komponenty, jen po stránce designu se na tom vyřádili. Mně to nijak neohromuje, počítačové hry nehraji a na komiksy se většinou nedívám.

No nevím, možná nějaká ta Báva nebo Mercedesy by se daly na denní ježdění použít, jenže ani tahle běžně jezdící auta tam nejsou bez úprav a potom už to nejspíš nikdo huntovat jízdou za byznisem nebude, doma mají jako dayli car něco jiného [emoji3]

Mě to auto prostě připadá zajímavé, po stránce technické. Netvrdím že je krásné, praktické nebo vkusné, jen tvrdím že je hodně zajímavé a jedinečné [emoji6]

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo omyl, mnoho sporťáků se dá na rozdíl od tohoto používat na běžné ježdění. A po stránce designu jsou úplně někde jinde. A ano, jsou ukrutně drahé.

Staví to švédská firma, která se tím běžně zabývá, jsou tam použity běžné komponenty, jen po stránce designu se na tom vyřádili. Mně to nijak neohromuje, počítačové hry nehraji a na komiksy se většinou nedívám.

Da se s nima denne jezdit, to i s naftou 2.0 TDi do kaufu a zpatky 200m celkem. Ten Batmobil je prave luxus, Ferrari v Praze potkas, ale Batmobil vidim poprve.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawoučku kdybys neveděl co s prachama, taky bys to měl a když napíšeš že ne tak lžeš :doh  Ano je to auto nahovno ale pro tu srandu je to fajn!

nahovno možná pro tebe. potenciál se dá v klidu využít(respektive 100% ani ne, protože by sis stříknul do kalhot včetně mě)...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahovno možná pro tebe. potenciál se dá v klidu využít(respektive 100% ani ne, protože by sis stříknul do kalhot včetně mě)...

 

Jaký prosím potenciál? Jak to vlastně jezdí? Má to vůbec nějaké solidní jízdní vlastnosti? A tím nemyslím zrychlení při přímé jízdě.

 

Pawoučku kdybys neveděl co s prachama, taky bys to měl a když napíšeš že ne tak lžeš :doh  Ano je to auto nahovno ale pro tu srandu je to fajn!

 

Nekoupil a nelžu, věci , které se mně nelíbí, si nikdy nekupuji. A je jedno, kolik mám zrovna peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tož to je slušná strojařina. Jen tam zapomněli uvést, kolik to stojí s kompletní doporučenou výměnou všech ostatních dílů na spojce, převodovce a v motoru. To už tě možná vyjde nastejno, jako koupit BMW M3.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...