Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Bez FB se da zit. Na druhou stranu jsem diky nemu v kontaktu s lidmi, se kterymi bych jinak nebyl. Kamaradi z vojny ze skoly a diky tomu se pak s nima setkavam cas od casu i zive. Pripadne i s pribuznymi ze Slovenska atd. To je to, oc tu bezi a proc hlavne na tom FB jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj tuhle se mi na FB chlubil ze za 3.5 a kdyz na to slapne a jede domu z prace i 120km/h ze max. za 4. [emoji23]

 

Abys nekecal :D   No dlouhodobá je furt stejná 5,8/100. Když jedu dálky s kombinací okresek, dálnice a sem tam nějaké městečko, jsem ta za pět rovných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, tezko se to vysvetluje kdyz nevis o co go. Az ho budes mit treba rok a uznas ze to pto tebe neni, pak nereknu ani popel. Nejsem buh vi jaky zastance socialnich siti. Napsal jsem jen duvody z meho pohledu. Pred 150 lety lide take jezdili na konich a dopravili se kam potrebovali, tak proc jsou dnes auta ze? To same mobily atd. k cemu mobil kdyz sel poslat telegraf ze? Takhle to nejde brat.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jistě, v tom máš 100% pravdu. Jen je tam drobný rozdíl - nikdy v minulosti o sobě nevykvákali dobrovolně tolik informací někomu, koho vůbec neznají a nevědí, co se s nimi děje a k čemu to slouží. Už jen proto mám k tomu odpor, to samé platí pro Google a jeho aplikace.

 

PS: Já moc dobře vím o co jde. Že něco nemám, přece neznamená, že to neznám.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ovsem to, co a s kym a pokud vubec je jen na kazdem z nas. FB a google primo nenuti cloveka o sobe cokoliv prozrazovat a uz vubec ne tyto informace sdilet s kymkoliv. Ano nabizi tu moznost. Sam se kolikrat divim co nekteri byt pratele jsou o sobe schopni prozradit. V tom mas pravdu. Shromazdovani informaci o uzivatelych a na zaklade toho cilena reklama je dnes vsude a ne jen na FB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel a konkretne o me temer nic. Zjistil jsem ovsem, ze nas se stejnym jmenem a prijimenim je vice nez jsem cekal a to nemam zrovna bezne prijimeni, resp. Jsem si to myslel. Jinak souhlasim a sam dobre zvazuji co o sobe kde napisu. Na druhou stranu staci takovej katastr, obchodni rejstrik atd. a cloveku visi na netu vice nez by si pral a to nemusi byt ani na FB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co se na FB děje, je jen přátelství na oko... když někdo chce, dokáže druhé najít a pokud nemá potřebu někoho cíleně vyhledat a náhodou ho najde přes sociální síť , tak je to jen pocit přátelství.. ale ať si má kdo chce co chce... manželka bez toho taky nemůže být, má tam asi 300 "přátel" a když náhodou něco potřebuju tak se radši ani nezeptá, protože ji stejne nikdo nepomůže, tak o čem to je, jen pro pocit, ze mám hodně "kamarádů" o ničem jiném to není...a úplně teču, jak si tak blejou úplně všechno... blablabla,mě nenakynulo těsto, blablabla, wado mě taky ne, asi špatná mouka...20liků a další a další sračky, o kterých bych se nebavil ani u piva v hospodě, natož někde veřejně na netu... kam ten svět spěje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...