Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

kokto, tys ten vyznavač gmailu - kde se v té srágoře dá nastavit, aby se mi neslučovaly různé maily se stejným předmětem do jednoho?

Příklad:

píšu panu A, v kopii panu B, předmět je Škoda, mail odešlu

další mail píšu za deset minut panu C, dám to v kopii opět stejnému panu B a předmět je opět Škoda, mail odešlu

výsledek je, že se mi to zobrazuje všechno dohromady...  :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Pawouk napsal:

kokto, tys ten vyznavač gmailu - kde se v té srágoře dá nastavit, aby se mi neslučovaly různé maily se stejným předmětem do jednoho?

Příklad:

píšu panu A, v kopii panu B, předmět je Škoda, mail odešlu

další mail píšu za deset minut panu C, dám to v kopii opět stejnému panu B a předmět je opět Škoda, mail odešlu

výsledek je, že se mi to zobrazuje všechno dohromady...  :wacko:

Vpravo dáš ozubenej klíč(nastavení) a pak toto:

 

Seskupování zpráv do konverzace:
(určuje, zda se seskupí e-maily se stejným tématem)
Zapnout seskupování zpráv do konverzace
Vypnout seskupování zpráv do konverzace
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teorie je taková (vyzkoušená známým), že kuna ve své chamtivosti chce skočit do motoru a zakousnout se do lahodné hadice, ale díky vychytralosti a mazanosti nevstoupí na pletivo, kde by se jí mohly zamotat a zabořit packy, připomíná jí to past. Takže tím má odbouranou přístupovou cestu. Pokud by nepomohlo, mám ještě v záloze vylepšení, celý rám ještě zdvihnu, aby šel těsně pod spodkem vozu a nebyla tam žádná mezera, tím pádem kuna bude mlsně koukat pod rámem, ale přes pletivo se nedostane :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ty prevracenky SA vyklepe a nadsenci jako Stan a Stringo si je pak nevedomky koupi jako funglovku v bezva stavu.
Kouknu na FB Clint a jeho Pat a Mat instrument. Kouknu na SH jedni vlakno Clint a to same. Kouknu na druhe, treti, ctvrte, pate vlakno a Clint a jeho instrument. [emoji23] Bude prdel jak bude mit prehryzle kabely i s timhle. Ne ze bych mu to pral. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Petrrr napsal:

Vsak ty prevracenky SA vyklepe a nadsenci jako Stan a Stringo si je pak nevedomky koupi jako funglovku v bezva stavu.
Kouknu na FB Clint a jeho Pat a Mat instrument. Kouknu na SH jedni vlakno Clint a to same. Kouknu na druhe, treti, ctvrte, pate vlakno a Clint a jeho instrument. emoji23.png Bude prdel jak bude mit prehryzle kabely i s timhle. Ne ze bych mu to pral. emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Skoč si k očnímu, to je jiná značka auta, než mám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš fuk, jak se to píše, když si šikmoočko 2x do roka mění výslovnost.

O3 FL - sikmovocko, to se mi libi!
A už jste viděli nástřel poplatků za Německé dálnice???
Se Rádio musí počůrat smíchy. Jeho euro mínus versus euro 6 nafta.[emoji28] [emoji28] [emoji28]

Nastrel jsem nevidel, po nemecke dalnici jsem svym autem jeste nejel, tedy neresim.
A s tim euro minus + 6 nechapu.

Panove kdo se tu smal, jak je i30 draha? Kdyz jsem videl ceny sikmovocka, aneb startujem na 411tis, tak se mi protocily panenky. Koukam ze je auto zatizeny spesl dani zvanou dieselgate a naridilo ji nemecko. Uprimne cena stejna jak u Golfu, Golf nasobne lepsi a hezci interier VS vetsi Octavia, no kdo koupi Octavii za me prodela. Z tohodle pohledu je i30 levne, kvalitni a rozumne auto. Je tedy ve hre i takhle drahe.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bys to Rádiusi myslel vážně, když máš každej měsíc dávat dvojku za rozkousanou hadici ;) Teoreticky mi kuna může udělat každý měsíc škodu za 30tisíc, pokud by chodila denně. U souseda už denně chodí a kouše.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...