Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, šulda napsal:

Za komančů bys to ne sehnal vůbec, možná v Tuzexu :) Kolik let si prožil v této éře? Zkus si naskladnit spoustu zboží = mrtvé peníze.

nemusíš žít, stačí k tomu TV NOVA!!!! ale sehnat se dalo vždycky vše, jenom si nesměl brečet :D

 

značku nalepit oboustrankou, nebo přivrtat šrouby s krytkami(ovšem do plastu jenom) nebo suchým zipem.... furt mě fascinuje jak všichni mají rámečky a dělají reklamu prodejci :D divný že na svůj barák nebo byt si nedají reklamu, kdo mu stavěl jeho příbytek. 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak usnulo to sezení o páté rád bych se ještě před EET pořádně nacpal.

 

Je velká škoda že už není Clitnovo setkání Octavii na autě mám samolepky 2014 a 2015 a vždy každej na to čumí o co jde.

 

 

 

 

 

Editováno: , autor: standa2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Pawouk napsal:

Tak že kokta zhusta blábolí nesmysly, je zde myslím už dávno obecně známo. Dělá ze sebe zbytečně vola. Ale to je jeho vizitka, ne naše.

mluvím pravdu ;)

 

@stando jojo čeká... ještě že to učetní program bude umět a bude to posílat sám.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Petrrr napsal:

Kokto ted delam reklamu partner Elite. A vis co, je mi to jedno. Ty podlozky jsem dostal zadarmo. Nebudu se jebat s nejakym suchym zipem. Nebo je to schvalene reseni s atestem? Asi hovno.

a máš schválené ledky v interieru? :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, standa2003 napsal:

Nějak usnulo to sezení o páté rád bych se ještě před EET pořádně nacpal.

 

Je velká škoda že už není Clitnovo setkání Octavii na autě mám samolepky 2014 a 2015 a vždy každej na to čumí o co jde.

 

Čaj o páté má v režii Clint a ten ještě nehodil termín do placu - povětšinou je to však v pracovní dny.

 

Clintův sraz Octávií - o tom uvažuji, že by se možná po prodlevě udělal letos na jaře, ale zatím je to ve hvězdách.

Při posledním byla i při maximální snaze účast taková, že dorazili víceméně titíž, kteří jezdí na čaje o páté.

Tak jsme to s Clintem uzavřeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...