Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ten byl dobrej Petrrr :kol-98:  

jinak je to opravdu na hraně kriminálu, tohle není jako LED v mlhovkach apod... Když člověk kouká, tak se dá odhadnout které auto je podezřelé, ale stejnak dneska radary umí zachytit na kilometr a to člověk ještě ani nevidí co za auto je před ním, takže jet rychle ale v rámci mezí, většinou do 150km/h nic nedělají to mám vyzkoušené, nasadím tahometrových 145km/h a nikdy mě nestavili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve Francii nesmí mít řidič v navigaci zapnuté ani radary........ ani jsem to nezkoušel, tam jsou vysazení na řidiče.  V některých zemích zabavují antiradary, někde vám klidně projedou POI na navigaci, na Čechy jsou v některých oblastech vysazení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je ale standardní postup prací na výrobní lince aut... Nebo je to někde snad jiné? V MB je to nachlup stejné, nezdá se mi že by to bylo nějak "ojebané" dneska je to skládačka a záleží jen na kvalitě použitých materiálů, technologie montáže bude stejná jako na jiných linkách...

 

Ale jo to krásné video, když si vezmu, jak je pak složité něco rozebrat nebo odstrojit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to pro ty méně znalé jako jsem třeba já, co vždy viděl auto v kuse (pokud teda nebylo někde rozstřelené) a skládání vidí jen na obdobných videích. Když si to člověk představí je to stejně frajeřina ty operace vymyslet hlavně.

Pak se najde jeden dělňas, dnes tomu říkají operátor co mu doma manželka předchozí noc nedala a odserou to 100ky zákazníků u auto vyrobených za směnu a pak se můžeš divit proč tam něco někde klepe nebo vrže.  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně jako když přijde naštvaný pekař a zkazí rohlíky pro celý kraj..... dnes je většinou hromadná výroba a tam hrozí velké škody, ale jsou i velké zisky. Ti lidé jsou trénovaní týdny než je pustí do ostré výroby, jsou to levnější roboti, klasický robot je stále velmi drahý a programování každé operace je složité ( dnes se již jen učí, ale stejně to stojí peníze a čas). Můžeš si zajet do TPCA do fabriky, tam ti ukáží lidi v akci - doporučuji vzít své děti a potom se budou lépe učit, teď mají zavřeno, protože chystají nějaké novinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...