Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

jasan, jsem kristalove cistej :-). V obci dodrzuji vzdy, max 60. Zase clovek musi s mirou. takhle se odvazu jen jednou za uherak a to vesmes tam kde to moc dobre znam..tedy kde vim kde stavaji policajti a kde si muzu dovolit predjed a kde uz ne atd. abych neohrozil ostatni a i sebe zase sebevrah nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jel minulej rok na podzim 140 na dálnici, nalepil se na mě passat (ten před FL), blbec si říkám ten to má nějaký vytuněný, široký blatníky, sportovní nárazník, tmavý okna a lepí se mi na prdel. Tak sem přidal na 150 a on pořád na prdeli, tak sem na to šlápnul a při 220 se mu to krásně rozblikalo... No ještě že mu asi stará večer dala, protože vylezl, zasmál se a zeptal se, jestli to vyřeší 2500,- a 6 bodů... Tak sem se zasmál, vytáhnul kartu, než to sepsal, tak sem jim to okouknul a teď mam na 2 roky co dělat, abych se udržel a nejel rychle, páč to mam spočítané jinak...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš no, vůbec mě to nenapadlo, že budou policajti takhle zkoušet trpělivost řidičů,... vyhlídnou si "sportovce" (to křídlo a černý skla jsou pro ně jako magnet), dojedou ho a nalepí se mu na prdel a zkouší jestli odolá, nebo začne kravnout,....no tak já začal kravnout  :kol-31: a dobře mi tak...

 

Jen mě prostě mrzí to, že dálnice byla skoro prázdná, bylo to v sobotu k večeru a občas jel jen kamion nebo dodávka, ale to mě neomlouvá což vím, jen to člověka sere, když potom na okresce ho vytlačuje nějakej magorek co se rozhodně předjet a pak se nevejde mezi auta, nebo ti blbečci, co v noci tůrujou auta a hrajou si na sídlištích na rallye (asi už i bez tlumiče vejfuku) a budí děti, těm se zpravidla nic nestane...

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo s tim naprosto souhlasim, pirati jsou nepotrestany a nam slusnem chodej pokuty... :(

 

oni to obcas takhle zkousi, na D1 je to docela pravidlo, clovek jede cca 160 tempomat, najednou za nej prilitne passat a zacne ho tlacit pred sebou a kdyz se nechas tak ti to hned vyuctuje. Prijde mi to jako prasarna od nich, ale bohuzel s tim se neda nic delat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono všeobecně jsou policajti prasata co se týče dopraváků a měšťáků... Místo toho aby dělali pořádek mezi ožrali, hlídali veřejný pořádek, tak radši stojí 10m před koncem obce, nebo dávají pokuty o víkendu za parkování na náměstí (to mě docela dostalo, protože z Plzně jsem zvyklej že se platí jen přes týden a o víkendu se může v centru normálně parkovat,...v Kadani to tak nemají, takže jsem první víkend měl hned botičku za 500,- by mě trefilo... A tak je to i s těma dálnicema no... Ale jak říkám, pokud porušuju zákon, tak to je má blbost, ale vnitřně to člověka neskutečně sere. Třeba jako ta kauza s tou ženskou, jak jí zabavili asi 7 aut a ona si do týdne koupila jiný a jezdila bez papírů, na červenou, přes plný, honila se s policajtama a jezdila takhle asi 2 roky, no to sem myslel že tu televizi rozkopu  :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

m.zive.cz/kdo-muze-za-nefungujici-stream-ct-z-olympijskych-prenosu/a-172517/?textart=1#utm_medium=selfpromo&utm_source=newsletter&utm_campaign=zive_newsletter

tak, at zijou vase gigabitove pripojky :D

na 3g kolikrat nejde ani net, takze pochybuju, ze je gmail zahlcenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se vám divím, že se takhle necháte snadno vyprovokovat. Jako sorry, ale když jsi to rozhulákal na 220, tak tady nebreč nad údajnou nespravedlností: "Ale jak říkám, pokud porušuju zákon, tak to je má blbost, ale vnitřně to člověka neskutečně  sere". Máš mu uhnout a máš klid. :kol-32:  Anebo bych mu přišlápnul brzdu a divili by se oni. :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych pak dostal podmínku za "vybržďování" ..., jinak Pawouku se nečil, já tady nebrečím, jen jsem se podělil o svůj prohřešek  :kol-28: a to s tím nasráním, to jsem směřoval právě k těm co se prohřešují mnohem více a nebezpečněji a nikdy nebyli potrestáni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nečílím, musíš to brát trochu z nadhledem. Jeden nikdy neví, kdy ho nachytají. :kol-28:  Jinak si musíš uvědomit, že chytat piráty někde mimo dálnici je prakticky nemožné. A to ty  Passaty občas jezdí i mimo dálnice, nebo používají vrtulník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HK - Náchod tady v létě lítal vrtulník

 

Jinak stringo, rozjed to před passatem na 220 km /h :D to už chtělo fakt velkou dávku seběvědomí, já takhle neriskuji, protože přijít o řidičák tak je to pro většinu lidí hodně špatné....

jinak ty policajti se fakt neskutečně vyspali, protože tě měli poslat do správního řízení...

 

radiusi takhle to hold chytí, každej malej provider machruje jaká bude rychlost, pak začne hodně lidí stahovat z té sítě, nebo uznávané lidmi 5ghz přenosy a je po ptákách....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: jsi frajer, vím, že to tak zkoušejí, já bych jim řekl, že ano, ale že oni dají 2000tis tobě za nedodržování bezpečné vzdálenosti (odstupu), neznají pravidlo 2sekund?  :kol-47:  :kol-48: . je ale fakt, že pokud se člověk nehádá a drží hubu a sklopí uši, tak se s nima dá takto dohodnout. To mnohem horší jsou měšťáci jak píšeš, nebudu psát o nich, páč bych si zkazil ráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hádat sem se opravdu nechtěl (nikdy se s policajty nehádám), byl jsem rád, že to dopadlo takhle. Jinak to že to byl Passat jsem věděl, jenže jsem si nikdy nevšiml, že policejní mají taky ty hezké R nárazníky (jednalo se o prvotní před FL nakoupené Passaty)... Myslel jsem si že to je nějakej floutek s tuningem... Dneska už jsem vyléčenej a nikam se po dálnici nehrnu pokud vidím něco před a za sebou...

 

Jinak pokud byste někdo jel po D5 do Německa, tak od Prahy až do Rozvadova je jeden jedinej debilní nájezd na dálnici a to za Plzní (sjezd/nájezd) Plzeň-Nová hospoda / Líně... tam když přejedete tenhle sjezd, tak není vůbec na nájezd na dálnici vidět a stojí denně hned za těmi mostními pilíři, navíc je tam krásnej val udělanej, takže je vidět na nájezd až když ho přejedete a srovnáte se v mírné levotočivé zatáčce a to už jste změřený, takže tam bacha, jinak jsou všude po celé cestě nájezdy na dálnici odkryté a je na ně vidět, jestli tam stojí nebo nestojí auto...

 

To je takovej klubovej tip  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

puvodni text byl na 2 strany, tak to zkratim

policajti byli hodni, protoze vedeli, ze jeli vice jak 130 bez majacku, nedodrzeli bezpecny odstup a na ne plati stejna pravidla silnicniho provozu - takze svoji mirnosti maskovali chyby a doufali ze se toho chytis a jak ovce zaplatis z fleku nebo podepises papir bez moznosti odvolani tot vse, dat to na spravni rozmazat ty poldy, tak s velkou pravdepodobnosti vyhrajes a poldove prijdou o osobko

A porad si myslim, ze chyba Stringa je porad prt proti te pani, co nema ridicak, sebrali ji 10 aut a porad je vychechtana a jezdi... boura apod... a zakony jsou kratky kde to teda jsme! Tohle mi vysvetlete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tos mě vyděsil tuhle když jsem po 1500km vloni zajížděl Rapida, tak jsem ho z Prahy taky valil  .90 a sjížděl jsem jakoby za Plzní na Nýřany a podle toho jak to popisuješ jsem měl asi štěstí. Dnes už se člověk fakt nikde nesveze, už ani na té dálnici ne. V Německu, ale taky né všude a navíc tam budou mít za chvíli poplatek za dálnice. Mít pak BMW popř. Mercedes atd. s nevím kolika koňmi, když to člověk stejně nevyužije. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě se dají najít takové silnice, kde se to dá v pohodě a projet se. Tak přeci je o to se svézt s autem v zatáčkách, stoupání, horizonty atd :) a ne lítat po dálnici 200 a jed rovně...

ale každý to máme jinak, někdo zase si myslí že naftáka je sportovní a to samé automatická převodovka, hold asi tak :)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, máš pravdu, však si viděl jak jezdím na okreskách občas, i když ta kamera lehce zkresluje bych řekl, v té kameře člověk jede 120 a vypadá to jako by jel 50. Jinak už jsem zapomněl (resp. jsem to nestihl sledovat), kdo vlastně všechno dovalí na dejchánek. Mě si tam Clint prostě napsal a nikdo se mě neptal, tak to budu teda muset taky přijed nebo budu mít černej puntík.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...