Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Panove ono se ma auto myt na srazy?

Ja ho myl naposledy 28.10.2013 a luxovani si uz nepamatuju. Vim to na minutu presne protoze pak mi to auto chteli cornout. Voskovani neznam - jeste jsem nikdy nikoho nevidel voskovat auto a myslim si ze zelva by to tim krunyrem poskrabala. Ale uz zacinam rozumet tomu vtipu s piskovistem, malym klukem a zelvickou - on to vtip neni. Je to pravda akorat klucina je chlap a piskoviste je auto.

Za dalsi mam vyfoceny vyhrev predniho skla z Forda.

Sbiram noviny pro synovce do skolky, kdo tedy ma letaky, casaky apod necht klidne doveze kufr mam velkej - vse samozrejme bez naroku na honorar apod. Ja to tez delam z dobre vule pro ty dva nebozaky.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak je to s těma anténama? teď jsem koukal na Rapida, ten má na zadním okně 2x oranžové svislé drátky (stejné jako vodorovné rozmrazování zadního skla) a OIII lift má svislé 2 dlouhé a 2 krátké (také stejné drátky jako vodorovné rozmrazování skel) to jsou tedy ty antény???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak je to s těma anténama? teď jsem koukal na Rapida, ten má na zadním okně 2x oranžové svislé drátky (stejné jako vodorovné rozmrazování zadního skla) a OIII lift má svislé 2 dlouhé a 2 krátké (také stejné drátky jako vodorovné rozmrazování skel) to jsou tedy ty antény???

Jo, to bude ono - Rapid má také dvoutunerové rádio (Swing atd.), jako Fabia II FL nebo OII FL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALE JÁ TO TU PSAL UŽ DÁVNO, ŽE TO TAK JE, KDYBY SI STRINGO POŘÁDNĚ ČETL, VĚDĚL BY SI. Náhodou to dvoutunerový rádio je good, už má předladěný stanice i při vyhledávání a nečekáš 2h než ti to něco najde. 1 anréna je ta na střeše, druhá je ta ve výpletu vyhřívání zadního skla. U O, protože nemá anténu, tak je to komplet nahrazený jen drátkama v různých sklech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten kdo vi co hledat, tak ocihne tourku. By me docela zajimalo kolik tech anten mam ja, prijem se mi zdal dobrej pak to slo do servisu a od ty doby mi prijde mizernej, jako by mi s tim neco naschval udelali - a nebo neumyslne jako kdyz si nechas dat ameriku a misto toho ti vymazou ridici jednotku a aktivujou odemykani zamku jen u ridice ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...