Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

S tím tankováním jsem se pobavil. Je vidět jak jsou někteří lidi hloupí. Jinak Clinte zapomněl jsi k těm 45 co pak sosneš zpět z nádrže v garáži připočíst ještě ty 2 litry co máš v olei u TSI :-)

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tyhle doktory v teréňáku já neznám, u nás šetřej a jezděj pospolu v sanitce. Tohle zase okoukali z americkejch akčních filmů :D Možná, že jsou v Hradci mož vyžraní a nevejdou se do jednoho auta. A tohle plejtvání já platím ;)

No po řádění sebranky pod vedením Pazdrátha ve středočeském kraji se ani nedivím, že to neznáš. A z Ameriky to není, tento systém byl vymyšlen v Německu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Praze bezna praxe, prijede sanitka, zjisti ze jsi defakto na otcenas a ze nic nezmuzou, tak si zavolaj doktora a mezitim ti vypravej vtipy, pak prijede nejakej baron v Yeti (tusim ze tim jezdej) i s vlastnim ridicem, rekne ze dostanes 20mg valia do zily, sanitak pichne, nalozej do sanity jede se do nemocnice. Samozrejme obe auta ve strudlu, kdy Yeti jede v zadu, kdyby se nahodou bouralo, tak at to odnese sanitka s pacientem. Jediny v cem je to dobry, tak ze si paaaan baron jezdi v lepsi sedacce, nez kdyby jel se sanitou a hlavne kdyz je vyjezd, tak on jeste stihne kafco na cigarku. Jedina sance kdy se da dostat doktor do sanitky, tak je situace, kdy clovek uz nema pulz a jede se od pacienta do nemocnice. Pokud se jede za pacientem bez pulzu, tak razi o5 2 auta...

A abych jen nehanil, tak jsem videl doktora i v nejakem bobiku, Ka, Smart nebo Citigo neco takovyho. Takze ne vsichni museji mit medvedy.

Editováno: , autor: Radius
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radiusi, blábolíš nesmysly - když jsi takový genius, tak sežeň dostatek doktorů a peněz a můžeš je mít v každý sanitce. Jenže je nikdy neseženeš, nikdo to totiž nechce dělat... Se záchrankou mám jen dobré zkušenosti, horší jsou s pány doktory v nemocnicích.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noju, v Hradci jsem slyšel houkání, ale byl sem na kruháči, všude plno aut, zácpa, koukal sem, odkud ta sanitka přijede, každej uhejbal jinam....Uhnul jsem, sanitka projela a já se vrátil, protože v zrcátku už nic nebylo. Najednou se objevil další houkající Nissan či co a jeho řidič nadával jako vzteklej, co si to dovoluji....Trochu mě nasral, chtěl sem ho dojet a vyblokovat, aby se převrátil :D :D....aby poznal, jak se má chovat k baronovi ze Strašecí a že si tohle dovolit nemůže. Aby poznal, kdo tu má větší přednost :D Prostě ten rychlejší :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto při prázdné nádrži u OIII vycvakává pistole pravidelně na 39 litrech z 45ti litrové nádrže... :D

Protože je to napěněné, počkej půl minutky a domrskneš tam ještě 5 litrů ;)

 

Ale já tohle nepraktikuji....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ty micro nádrže u O3, to i já mám 55 litrů u Cindercar. Vyzkoušeno, vejde se 60 po hrdlo. Běžně pistole vycvakává kolem 48-50. U RS TSI kde to žere 8 litrů tak musí tankovat na každé benzínce cca 550 km ne?

Má ten odvzduňováček O3? Rapid ho má, ale nepoužívám ho. Prý se nějak kurví ten uhlíkovej filtr když se to rve nadoraz. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím že v hradci mají žlutého tuarega...

 

jaký kruháč prosím tě? to je jako říct v praze kruháč a mám si vybrat asi ne? D11 i s opravama je v pohodě, akorát nesmíš v pondělí chytit odstavenou dodávku, píchly kolo u kamionu.... ale i tak to bylo jenom na 20 minut. přes poděbradskou to nešlo objet, protože ta je zavřená.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku a co tu placas ty, zkolabovala pritelkyne asi pred 2 mesicema a celkove 3x pokazde ten samy pripad. Za dalsi, jeji tata delal 20 let ridice rychle zachranky a kdyz mu kazdej rok sahali na penize a to smerem dolu, tak odesel. Takze ja mam informace cerstve. O nemocnicich nemluvim, to je dalsi smutna kapitola. Nemocnice je priprava na urnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Hradce to ještě šlo po dálnici, ale zpátky do Práglu to stálo za kulový, pitomci nechali jen jeden pruh a ve směru do hradce jsou dva o velikosti tří... :kol-44:

 

To se zas tak špatně ZS nemá, když jezdí v Touraregech....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ty micro nádrže u O3, to i já mám 55 litrů u Cindercar. Vyzkoušeno, vejde se 60 po hrdlo. Běžně pistole vycvakává kolem 48-50. U RS TSI kde to žere 8 litrů tak musí tankovat na každé benzínce cca 550 km ne?

Má ten odvzduňováček O3? Rapid ho má, ale nepoužívám ho. Prý se nějak kurví ten uhlíkovej filtr když se to rve nadoraz. 

 

Kežby 550 km :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...