Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No pravdu máš částečně, Pancho to řekl správně, některé barvy jsou na to lepší a některé špatné a k těm patří zrovna stříbrná metla. Mám známého lakýrníka a mluvili jsme spolu o tom, záleží na množství pigmentu v barvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bratr když měl ještě scouta, tak to lakovali a nebylo to vůbec poznat. jde o to kdo to dělá..

 

 

Jinak seatek opravenej, mezi krytem předního brzdového kotouče a náboji se zasekli kamínky z cesty. Doporučení: dát auto do garáže a nejezdit s ním, protože ti tam může vlétnout kamínek :D :D

takže ty vaše vtipy o tom,že sem něco zkurvil a cupra není na okruh, není pravda ;) hold tak to je.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pravdu máš částečně, Pancho to řekl správně, některé barvy jsou na to lepší a některé špatné a k těm patří zrovna stříbrná metla. Mám známého lakýrníka a mluvili jsme spolu o tom, záleží na množství pigmentu v barvě.

Neni to jen o tom staci když jinak polozis smer zrna barvy. Uhel pistole A je to jiné. A stříbrná nema 7 odstínů .ale daleko vice.daleko a desitky pododstinu. Takze v důsledku hledá a ten zpráv jej odstín v treba 80 vzorniku.odstíny stříbrné

Odesláno z mého ASUS_Z00AD pomocí Tapatalk

Editováno: , autor: PANCHO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, opravovat něco u Dacie se vůbec nevyplatí, ta je stavěná aby po koupi se začala samovolně rozpadat, sice nic neodchází vadou montáže (ani technologickou chybou, protože jde o desetileté ověřené komponenty že Žigula), ale rozpadá se to lineárně celkovým stavem, takže jakmile přijde první problém, nemá smysl to opravovat, protože to je ve stejném stavu celé [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už mám skoro poledne... Jinak spolupracovník si koupil před rokem Dustera v té TOP výbavě (nějak jsem nepochopil co u nich ta top výbava znamená, má volant, přední el.okna, výhřev zrcátek a klimatizaci a nějak něco navíc jsem nezahlédl). No a jak říkám, ověřené komponenty nic revolučního, minimum elektriky, minimum všeho... Po 50000km interiér ošoupaný, lak vybledlý, nevím všechno praská a vrže... Nějak mu to nevadí, měl před tím Favorita, já bych si tohle nikdy nekoupil, to radši něco jetého za ty peníze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...