Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Já to čekal tu smršť jedovatých jazýčků.:D Ale proto jsem to napsal, sranda musí být i kdyby Clint na pořádný pneu neměl a i kdyby to mělo být na můj účet. :D Škoda, že zítra nedorazím. Vy se beze mě obejdete. Stačí, že naposled kvůli mně nepřijel Pawouk a jiní. Názory tvrdých slz každý nepřekousne. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo jak fungují kamery v tunelech v praze strahov-blanka ? Jsem během dneška byl svědkem 4 dost prudkých vybržděných (ne borci v BMW to kupodivu nebyly jen jeden, pak jedno volvo, fiat a seat), debilové si nevšimli že je tam 50 a tlačily se na lidi co jeli v levém 60 při první možnost podjetí a hned vybrždění, pokaždé stejný scénář a stejný průběh, tohle bych z kamerových záznamu trestal víc než rychlost...

 

Zajímalo by mě jestli v případě nehody se vůbec používají tyhle městské kamery co nás furt špehují ale dost o tom pochybuji...

Editováno: , autor: 15degren
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i kdyby tam měl 70 tak to v obouch případech bylo úmyslné agresivní vybržďování, člověk by řekl že po osvětě co tu probíhá už byly psychopati vyléčeni... arogantní chování na silnici způsobuje podle mě většinu nehod, rozhodně mnohem víc než když si to někdo po dálnici valí v superbu 200 km/h při řídkém provozu...

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Petrrr napsal:

Eff: Ach jo, proč píšeš "o" s tou podivnou stříškou? To je nějaká egyptština? :D Piš, ako počuješ pořádně chlapsky česky, b"ů"ček.  Ještě abych se učil na stará kolena arabsky či co. :D:D:D

Píšem ako počujem, alebo očúvam ? :wallbash: Nech slnko  nad tvojim hnevom nezapadá....:rolleyes: a veľký muftí nech bdie nad tvojim spánkom.-_-

Editováno: , autor: Effendi
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Tokaj bych vedel. Ale tu sedlovou strechu. [emoji23] Mel jsem kolegyni puvodem Slovenku, ta mluvila dobre cesky, stejne jako slovensky a kdyz zacla "dlzen a mekcen" ( kdyz se ji to popletlo) mohl jsem se pochcat smichy. [emoji23]
Eff: Je to jen prdel a vubec nic proti Tobe, ci Slovakum nebo Slovensku. Vsak nemalou cast rodiny mame u vas. [emoji106]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...