Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No jo, zbavil ses TSI včas. :kol-28:  Ad i40 - se Superbem bych to asi neporovnával, to spíš s Octavií. Těžko říct, je to úzké, jen o něco málo delší. :kol-32:   Jen si potvrdil moji předešlou informaci o výměnách motorů 1.7 CRDi (jak jsem to tady psal Radiusovi).

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo brachu ten bavorak by natrel prdel a to vsim od vybavy zpracovani po vykon i dnesnim S3, B8 atd. a to neprehanim. Kdybych nevidel, neveril bych. Jedine v cem by prohral urcite je spotreba. Ale to uz sem sem vse psal. To tvoje bile trsatko nebo i radoby sportovni RS co tady nekteri v tom jezdi a mysli ze maji Porsche by si dal k snidani jako predkrm. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím ze spolehlivosti a aby to něco přežilo. průserů mají taky mraky....BMW už taky stagnuje jako všichni z EU nic víc, jenom si drží furt manuál. ale M3 s 6 válcem, to je ostuda. 50D, které má 3 turba aby mohlo konkurovat 2 turbum u audi, je ještě více k smíchu....

 

moc ne, jenom 50d a 335i.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ano, pred 9 lety to bylo jeste jinak, to byl taky duvod proc si porizoval tento a ne jiny novejsi vuz s turbem. Na technicke z toho meli Vanoce, ze skoro zapomneli merit to co meli. Samozrejme vse ok. W12, 6.3 clovek nevidi kazdy den ze?

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je docela extrém 6.3 ;) ale tak na netu je taky celkem dost těch audi A8 s W12 6 litrem, ale kup si to :D může být ještě větší finanční zabijárna, než novy obyč auto :D

měli vánoce i z 3.6 a furt se ptali kolik to stálo... to samý na přihlašování na dopravce.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím ze spolehlivosti a aby to něco přežilo. průserů mají taky mraky....BMW už taky stagnuje jako všichni z EU nic víc, jenom si drží furt manuál. ale M3 s 6 válcem, to je ostuda. 50D, které má 3 turba aby mohlo konkurovat 2 turbum u audi, je ještě více k smíchu....

 

moc ne, jenom 50d a 335i.

co je na sestihrnci ostudnyho? nevidim jediny problem, M3jky zacinali na ctyrvalci, pak dve sestky, nasledne jedna osmicka a ted opet sestka. Nevim, proc ostuda. Sice uz neni vahovy rozdil tak markantni, ale mensi jednotka na predni naprave znamena lehsi vlastnisti a to se rovna vice srandy  :kol-27:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,ale když je něco 4krát dražší,tak od toho budu i očekávat,že to bude 4krát lepší.

BMW 7 vs. Sup je jako porovnávat jabko vs. ohryzek.

Joo brachu ten bavorak by natrel prdel a to vsim od vybavy zpracovani po vykon i dnesnim S3, B8 atd. a to neprehanim. Kdybych nevidel, neveril bych. Jedine v cem by prohral urcite je spotreba. Ale to uz sem sem vse psal. To tvoje bile trsatko nebo i radoby sportovni RS co tady nekteri v tom jezdi a mysli ze maji Porsche by si dal k snidani jako predkrm. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to víš Praha je asi malý město na to aby se dalo dohromady pár škodovkářů...

 

OC srazy sleduji ale nejezdím, byl jsem zatím na jednom a to u Liberce...

no ja prave zacal predminule na bobovce a tedko jsem byl podruhy. Musim rict, ze fakt dobre, jen ten cas sobota od 16h je vrazedny, ale taky se da... ;)

 

Ovšem dnes jsem jako poctivý člen pirátského klubu zaplatil členský příspěvek,tudíž bych mohl kandidovat na řadového člena klubu.

Kapitáne Clinte,co ty na to?!

Vivat diesel:-)))

pokuty za parkovani neberem  :kol-46:

 

si trochu zaspal, ale chapu, nema to v nadpise chrocht, chrocht, tak to ani nectes...  :kol-46:

 

Tady je někdo slavnej a nesmírně bohatne na vajíčkách :D   Kdo z Vás ho zná? na srazy už skoro nejezdí...už víme proč :D

 

http://archiv.ihned.cz/c1-63910910-majstrstyky-restauraci-michana-vajicka-s-pazitkou-v-cafe-savoy

jj, je to kluk sikovna a vajicka maji fakt dobry  :kol-47:

 

A jel jsi vůbec v nějakém BMW? Já projel všechny nové řady....A na ten výkon, co skutečně dávaly to ukazovalo fantastické spotřeby.

ti upravim kalibraci palubaku a taky uvidis fantasticka cisla, jen nesmis pak pocitat kontrolu pri tankovani...  :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawouk porušuje zákony;) sdílí nelegální obsah a pak píše, něco o neautorizákách :D

 

Poněkud mimo, ale budiž. Buďte rádi, že alespoň něco je, až na to někdo vlítne, budete mít po ptákách. Na německém foru se nesmí dávat ani screeny z Etky! O TPI a dalších věcech ani nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Německu se ani nesmí střílet na terče zobrazující lidskou figuru, tedy Němce ne ve všem musíme brát jako vzor a ve všem se s nimi porovnávat. V ledasčem jsou taky pošahaní.

Saňku, máš pravdu, jablko a ohrizek, docela jsem se zasmál  :kol-47: . ovšem já porovnával nový S3 a 9 let starý BMW7, což by člověk čekal, že čas by mohl v ledasčem ten náskok smáznout, ale hovno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...