Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

To mu začíná chcát, vzpomeň si na moje, dvojitá netěsnost převodovky :D   Už jsem to nestihl vyřešit :)

 

Jo mám pro vás novinu, dneska jsem využil prázdné sváteční dálnice a pokořil metu 220km/h. Ale lezlo to tam kurva pomalu :)  Kašlu na to, chtěl jsem tam prostě těch 220 mít. Teď už zase svých 140....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá takováhle věc je napadnutelná. Vždyť když začalo Volvo s tím On-line systémem sdílení informací (něco se servisem na dálku a s nastavením vozu, už si přesně nepamatuji o co tam úplně šlo), tak taky to napadli hackeři, to tak prostě je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky nějak nesere. Musejí jít s tebou, takže když parkuješ doma, tak ti to nevezmou, pač musejí být v dosahu klíče. Když jsem v práci, tak taky ne. A všichni nemají po ruce nějaké zasrané zesilovače. Ukradnout jde všechno, když se chce. Navíc já zamykám ještě zpátečku a chystám i pedály. To už si zajdou raději pro něco jiného.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak ze si poridim keyless abych nemusel odemykat auto tlacitkem a startovat klicem, ale za to budu odemykat defend-lock a pedaly. A to se vyplati. [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Kapitane, to pak nemas rad svuj vuz, jako by si rekl, at ti veme Norskej Bardeben dite, ze si udelas stejne nove. [emoji1] A ja moc ani na ten Gap neverim. Budes nevim jak dlouho bez auta nez to policajti uzavrou a budou stejne hledat aby museli platit co nejmene. Nove auto taky nejakou dobu trva koupit atd. Jen starosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře auto mám rád ale když si ho někdo vezme z60tis a já za to dostanu nové s 0km třeba skladovou tak nemám problém a když policajti budou řešit tak si vezmu náhradní protože mám nárok když auto není pojízdný ne?a kdo nevěří ať tam běží.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...