Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rádio, Rádio......

Já nemám potřebu znát předpisy nazpaměť, třeba si nepamatuji paragrafové znění :-)  Ale to bude stářím a tím němcem.

Selský rozum - no nevím. Už vidím pilota letadla, nebo pyrotechnika, jak používá selský rozum.

To se prostě musí znát.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio, Rádio......

Já nemám potřebu znát předpisy nazpaměť, třeba si nepamatuji paragrafové znění :-)  Ale to bude stářím a tím němcem.

Selský rozum - no nevím. Už vidím pilota letadla, nebo pyrotechnika, jak používá selský rozum.

To se prostě musí znát.



Ja ale nejmenoval konkretni lidi, ja mluvil jen obecne.

A sponka už je jednou. Takže chyba byla na fóru.



Me sponka padá a TT stale není cajk, zobrazuje html tagy a zobrazuje jen plain text.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, motorpower napsal:

To je tak na hovno, že to standardem zcela odpovídá všemu v tom našem připrclém státě. Hlavně , že se za každou cenu inovuje.Jediné co funguje je Clintova pirátská sekce , mám zamořený mail upozorněním, že se zde kecá, až mi nikdy nic takového nechodili. Nenajdu svoje příspěvky , témata, je to nepřehledné. Hlavně , že najdu odkazy na sociální sítě a vidím reklamy. To PAWOUK, máš na ně vliv , coby moderátor. Něco s tím udělejte směrem ke starému superfóru. Chodil jsem sem radši než na OC, právě z dúv. přehlednosti. Dík Petr

 

před 3 hodinami, Aleš_BX napsal:

k zblití totok.... Na mobilu s 2k rozlišením šílenost, dřív jsem viděl hned co je nového v tématech co mě zajímají, teď nemám ani chuť hledat jak na to.... No a ty maily co mi chodí to je děs...

Bohužel na toto nemám vliv. Sám jsem naštvaný až až..... Majitel rozhodl, majitel udělal. Pokud je mi známo, forum je stále v procesu upgrade. Jak dlouho nevím. Ptejte a stěžujte si ZDE. Jenže lidi jsou ovce, prskají někde bokem, tak mají smůlu. Ba dokonce jsou s tímto někteří spokojeni. Muselo by řvát hodně uživatelů. Já to dělám i po linii moderátorského tématu, které vy nevidíte. Snad to brzy dají do provozuschopného stavu. Jak jsem již napsal, tyhle inovace jen pro inovace nesnáším. Mně nejvíc vyhovovalo ještě před předchozí forum - jednoduché, přehledné, žádné hnusné bílé stránky...

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že o nějakých cache víš :D jak sem android každych 6 měsícu nedal do továrního, tak se to neskutečně sralo a zpomalovalo.  a u androidu jak nemáš 8 jádrovej procesor, 3GB ram, tak můžeš skočit z okna. nedejbože když máš 1GB ram na androidu, tak si nespustíš ani pořádně prohlízeč :D 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IPhone je na hovno, hračička pro děti, nekňuby a hloupé tlusté američany. Jednodušší už je jen počítačka s malou násobilkou. Všechno se musí přes nějakou obtěžující aplikaci ITunes a všechno musí být jen tak, jak oni dovolí. S androidem žádný problém, žádné zpomalení, žádné padání aplikací. Je to tak, jak napsal Motos
Chce to telefon s velkým T a ne ořezávátko.

  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klinte mě je jedno co si myslíš, je vidět že o tom víš hovno .  Přes itunes? divné, já itunes nepoužil ani jednou :D Dyžtak na tohle je v IOS je appstore, stejně jako v androidu, tam se to jmenuje tuším google play. Vím no, iphone je nahovno, že většina věcí funguje. U androidu musíš furt něco rootovat, měnit firmware, zkoušet  a pak možná to jede :D

jak dovolí, co dovolí. nechápu co tím myslíš, sám si určuji co jaká aplikace může brát jestli polohu, kontakty nebo cokoliv. Takže si musíš rok vybírat správnej telefon, protože každej android nefunguje. Zábavný :D Tam je vidět, jak android stojí za hovno, protože každej telefon prostě nefunguje. Kdyby to fungovalo jak píšeš, tak tady furt motosman s někým neřeší nějaké cache za dob windows 95 :D

Protože telefon používáte na hraní, na píčoviny a ne na práci. U androidu se sere i blbé telefonování, to furt slyším z vedlejší místnosti. Kurva zasranej samsung s7 nejde mě volat :D Kurva zase se to seklo. Chci kliknout na ikonu a ne čekat 10 minut jako u androidu :D

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych byl objektivni. Neznam nikoho z lifi co presel z Andtoidu se Samsungem treba na Iphone, ze by si stezoval. Spis naopak. Stryc si ted koupil 5S a je pravdou ze zpracovani je nekde jinde a rychlost take. Uz treba jen foceni. Tuknes na mobil a hned mas ostrou fotku bez zaostrovani autofocusu. Zazim co tady nez ti kolikrat vyfoti jednu fotku na a IP udelas 3.
Taky jsou pryc davno doby, kdy si nechavali za kazdou aplikaci zaplatit. Nebo doby kdy sis vlastni fotky musel z mobilu stahovat pomoci nejakeho uctu od IP.
Vse ma sve pro a proti. A tou je cena. Pres 20 litru bych za telefon nedal i kdyby nevim co. Uz i u toho telefonu co mam tak vyuzivam tak 50% toho co umi.
Jinak je Iphon opravdu telefon pro ovce co ho kupuji jen proto, ze je to Iphon - dobre zpracovany lidi od marketingu. A chces nevo rict Clinte? Ty jsi ta sama ovce ovsem v blede modre v kategorii aut. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten základní SE stojí 10,5 bez dph, 64 stojí tuším 13,2. to stojí stejně jak říká motosman, použitelnej android.

tak u androidu je vyhoda, že ty aplikace můžeš na netu stáhnout a nainstalovat. jinak jak říkáš, placený appky jsou +- stejně.

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...