Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

hosi ste nuda 2.0 TSI - 208€ rocne :kol-46:

 

Moje 2.0TDi PD bez filtru 332€   :kol-31: JSTE BŘÍDILOVÉ 

 

podle tý kalkulačky mi to vychází něco kolem 316€, ale moc tomu nevěřím ;)

 

Tak buď rád, že nežiješ v D - toto bys už dávno platil každý rok. Jsem zvědav, jestli jim to Brusel povolí.

 

neboj, ono to projde a postupně se to rozšíří směrnicí do dalších států okolo. Všude se bude používat jeden typ a nakonec přijde ČR a vymyslí něco úplně jinýho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tam toho Supa nabouchej do té tabulky. :kol-28:

Někdo tady někde něco vykřikoval, že prý u šikmookých se čeká dlouho na náhradní díly, což údajně u slepice není. Ha, zde je jeden z mnoha příkladů že je. A to nepočítám nedávno nedostupné rozvodové sady na 1.2 TSI, několika měsíční čekání na silntbloky převodovky u Rapidů, atd, atd, atd. Občas by to chtělo trochu soudnosti a méně zaslepenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk: zase z toho nedělej kovbojku ;) Je to pouze přidaná funkce k již tak široké výbavě vozidla - bezprůvanové odvětrání interiéru. Prvek známý i mnohem vyšších automobilových tříd. Takže je to vlastně simplyklevr řešení: jednoduché, účelné a pro zákazníka s vysokým přínosem = ušetří PHM za puštěnou klimatizaci  :kol-31:  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro vás octaviány tak 2,0 tdi 110 kw O3 vyjde na 240EU A třeba 1,8 tsi 132 kw O3 vyjde na 128EU A jak je to u té písničky bratří Nedvědů. Jooooo, diesly těžší to maj, jooooo, diesly těžší to maj.

Tak hlavní je,že z toho máš takovou škodolibou radost,místo toho,aby ses nad tím zamyslel.Tebe to bude stát 54Euro,což je skoro polovina ceny tvého skoroauta s dětským motůrkem.My chlapi s pořádnýma autama si holt trochu připlatíme a rozdíl mezi 2.0TDI a 2.0TSI není zas tak velký,takže jsi tady žádného dehtaře opravdu nesetřel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak synovče, nedá se nic dělat, jedeš do Afgánu. Teď co tam vylítli do luftu ti čtyři dobrovolníci, potřebují další extra cvičené náhradníky, čím menší, tím lépe, alespoň nejsou v terénu tak vidět. Jede s tebou vojín Radius (spojař) a velitel Hravec. ;) Budeš jezdit Hamíkem s haldexem a budeš ho tam moc i vočipovat. Až se vrátíš, budeš nám vyprávět...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At je ji eko rozsudek lehky.

Sanku, ty ses teda rozparadel. Neber to tak vazne, bral jsem to s nadsazkou. Jak si rozpalenej do ruda, tak se mi tady paly Wifi :D Dal jsem to sem spis pro zajimavost jak sr v nemecku docela drti diesly i dani, paradoxne i kdyz v nekterych pripadech maji emise nizssi jak benzin. Pokud se u nas uz diesel vyplati opravdu jen firmam a par jednotlivcum, pak komu se diky i teto dani vyplati v Nemecku? Hruza a to o tech eko plaketach pri vjezdu vetsich mest ani nemluvim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty bláho, si připadám už normálně jak totální lama... už asi tři hodiny se snažím nacpat do WIN 8 64B ETKU podle návodu a vůbec se nedaří :( mně tady v tom kompjůjtru normálně chyběj nějaký hlášky, který jsou v návodu  :kol-44:

 

jestli to nebude tím, že mi PC dneska čipoval Marek?  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...