Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte, já ale nikde nečetl tady, že by někdo jezdil při střelbě s dieselem za 4-5 l/100km  :kol-32:

 

Co se týká mě, já na dálnici jezdím za 6,5 někdy i méně, ale jezdím 130 konstantně... V těch vysokých rychlostech to musí vzít víc už kvůli odporu vzduchu.

Já jedině v čem vidím lepší pro mě TDi, je nájezd v terénu kterém jezdím, tam s TSi budu někde o 2-2,5l/100km víc a při nájezdu cca 18t. ročně to už je znát... Navíc je tam taky Turbo co se může vysrat... Ale je fakt, že v tom benzínu je ticho oproti dieselu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Clinte, dobrý pokus, ale bez potvrzení výsledku notářem naprosto zbytečný:-) Tohle ti jako jako ortodoxní deheťák prostě neuznám.Teď ještě ty detaily,18", skoro plná, točení, jízda na 5 kvaltů:-D, klima na max i všechny ostatní spotřebiče.Bylo jasné už předem, že pokud s tím dokáže někdo jet za 7l, tak to budeš právě ty:-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám už najeto 3000 km a jezdím průměr 6,5 litru. Musím tedy vyzkoušet kolik to bude brát na dálnici ale při nastaveném tempomatu na 140 km to je asi skutečných 130 - 135 km protože v sobotu tady na tanvaldsku lítal  passat a asi osmkrát vyrazil na Harrachov za autákem. Pojedu na drive i na eco na sport nejezdím, jsem zvědav na tu spotřebu, protože 7 litrů je dost, 4- 5 litrů při 180 je asi taky blbost. Co se týká zabírání pravého pruhu z levého tak to se mi zatím nestalo. Tukání do volantu dělá hlídání jízdního pruhu. Jinak s autem jsem maximálně spokojen.

Editováno: , autor: standa2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vzadu to mám taky, když vředu na to mají jen chlapi s pořádnejma koulema, a to já nemám... nebudu přece dotovat státní kasu ještě pokutama... Ale měl jsem to taky, a je fakt, že teď je ten přechod vidět, ale zase já to nemám úplně černý, ani z těch odrazovejch folií, takže zase až tak strašný mi to nepřijde oproti některým polepům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Mavouš to zabalil, vykopli ho z práce (prej nějakej přestupek proti devizovému zákonu), auto musí odevzdat a na nové ze svého už nemá prachy ;) Je po srandě a po fantomovi....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jste viděli nového scouta v reálu? Potkávám pravidelně na rychlodráze do Pardubic jednoho bílého a teď má olfincar předváděčku s červenou barvou(ta rio metalíza je moc pěkná jinak). na obrázku se mě ten scout celkem líbí, ale v reálu to je hnus... Zlatý rso nebo obyč O3....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo na fotce se mě to i líbí, ale v realu ten přední i zadní stříbrnej difuzor je fakt na poblití... na O2 to vypadá lépe a je to fuk jestli je to FL nebo před FL.....

k tomu mě tam nesedí ani ty boční límce (alespon jedna výhoda, už se to nelakuje)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci... kdo z Vás měnil na Octě loga??? Pawouku ty taky myslím že už máš nový znak viď? potřebuju vědět, jestli jste ten přední museli taky nějak nahřívat a ohýbat aby pasoval přesně, nebo jestli to sedí, když se koupí ty správné... Tady na foru někdo prodává, ale píše, že ten větší (přední) se musí nahřát protože je jinak naohýbaný  :kol-32:

 

http://forum.skodahome.cz/classifieds/item/10062-%C5%A1koda-sada-nov%C3%A9-znaky-st%C5%99edov%C3%A9-krytky-origin%C3%A1l-o1f1o2f2/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...