Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Faktem je, že poslední dobou jsem jezdil trvale 150 a 90% dálnice. No uvidíme, vím, že jsem dolil 0,75 litráčku po rozsvícení checku, takže až se zase rozsvítí, mrknu na tachometr, kolik jsem na 0,75 l oleje najel kiláků. Pak uvidím, jestli se zhrozím, nebo ne. Taky jsem te´d koukal letmo do enginu a všiml jsem si, že mám trochu méně chladící kapaliny, resp, jsem ještě chlup nad minimem. Zatím jsem za ty 4 roky nedolejval. Tak uvidíme, jestli se to nezačne teď při 100tis km začínat vytrácet....:(   (to by mohla pak bejt pumpa)

 

Teda jestli je to takhle, tak snad příště vezmu TDI s DSG a bílé barvě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já až podle toho, co zjistím, to případně mrsknu na reklamaci do servisu. Není přece normální, aby mi to schroustlo třeba půl litru na 1tis km, nějak bych to s nima sehrál na kulanci. (auto po záruce, ale to není rozhodující)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me tohle byl duvod prodeje :-/ tez auto po zaruce.

 

Welfajsto: kolik ti to chroustalo Vegetolu na 1000km?   Co by stála oprava?  Já tedy nejsem zrovna v situaci, kdy bych si mohl dovolit auto prodat a koupit nové....A ještě nějakou dobu rozhodně nebudu :)

 

(ropu samozřejmě příště stejně nekoupim, to byl jen psychickej úlet, to bych šel sám proti sobě a veškeré moje životní cíle a teorie by vzaly za své) :D

 

 

 

JO jinak včera jsem sežral sám tuhle pizzu ;):D

 

post-32269-0-91846600-1414316724_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řešil bych to případně přes MB, prohlídky mám všechny, výměny jejich oleje po 15tis pravidelně, takže OK.

 

AK-47 nemám ještě ;)

 

Jo, jak to honim teď 150 tempomat furt po dálnici, tak mis stoupla průměrka na 8,1/100km

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si to piš jako pawouk například a hned víš, kolik si dolil oleje a po kolika km :)

dle tvého koncernu V závislosti na způsobu jízdy může spotřeba oleje dosáhnout až 0,5 l/1 000 km., takže 7,5 litru za 15000km :D

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=10&p=1397972

tady si můežeš přočíst i jak to dopadlo, že mu to proplatili(těsně po záruce a upoznoval na to již když měl auto v záruce)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 7,5 litru sem ta ještě nedolejval :D Takže to znamená, že se s tim musim smířit :)   tedy pokud se to nezhoršilo v poslední době.

 

No a ještě ta pumpa, snad nějaký ten úbytek je normální, jak jsem psal, ještě jsem za ty 4 roky vodu nedolejval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš si to psát, jinak to je jenom teoretizování... pokud ti to sežere za 15000km 1 litr oleje tak okay, pokud už ale třeba 3 litry, tak už bych to začal řešit... normu na žraní mají udělanou tak, aby nikomu nemuseli nic reklamovat, když nebudou chtít :D

 

kapalina bratrovi taky začla mizet, tak se vyměnila a už nemizí...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Welfajsto: kolik ti to chroustalo Vegetolu na 1000km? Co by stála oprava? Já tedy nejsem zrovna v situaci, kdy bych si mohl dovolit auto prodat a koupit nové....A ještě nějakou dobu rozhodně nebudu :)

(ropu samozřejmě příště stejně nekoupim, to byl jen psychickej úlet, to bych šel sám proti sobě a veškeré moje životní cíle a teorie by vzaly za své) :D

JO jinak včera jsem sežral sám tuhle pizzu ;):D

attachicon.gifpizza.jpg

Zralo to cca 0,4 na tisic km. A opravu jsem se neptal. Rovnou jsem to jebl do bazaru a objednal nove. Jelikoz jsem mel jenom 2 letou zaruku a auto melo 4 roky a nevedel jsem ze by to mohla skodovka zaplatit tak jsem nechtel at vi ze je motor v haji a pak by me za to auto dali prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se tam s rodinou chystame x let az to bude nekdy vic pri ceste. Zatim nebylo. Nase cesty spis smeruji na Jizni Moravu za vinem.Co jsem o te Krcme slysel je pry prdel, zena uz tam jeste jako holka byla pred x lety a furt to funguje, coz taky o necem svedci.

Už jste byli někdy i v Pavlově? Kdyby byla někdy cesta, tak písni, můžeme se sejít, kámoš tam má sklep a konečně bych taky mohl závidět tvoje kindercar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...