Přejít na obsah

VCDS - Dá se něco dokódovat do Rapida?


Woody

Doporučené příspěvky

Ahojte kabeláž k tlacitku kontroly tlaku mi robil ferda25 (inak fakt super profesionálna práca) a napriklad ani takeho machra ako je on to proste nepustilo nakodovat a chcelo to kody, ktore by sa možno cez autorizovaný servis v SA ako mi tam neskôr povedali, za možno cca 100 a viac eur dali zohnať. Tak zatial mam len tlačítko žiaľ nefunkčné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ABS kódování před HHC:

4129241409B400B4824B24D390A20040480400

Dílna #: WSC 73430 031 00104

 

ABS kódování po HHC:

4129241409B400B4824B24D390A20040490400

Dílna #: WSC 12345 001 242424

Nič v zlom ale pekne to na teba zahral keď toto nevedel sám spraviť ale musel to niekam posielať.. ;) 

Presne toto isté je tu napísané a sám teda vidíš že to je o tom jednom bite.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lubinob s tou kontrolou tlaku budes mat asi pravdu.ale kontrolovat sa mi to nechce.Co takto skusit Vasu Rolbara Ferda.Ty uz to urciete vedia urcite.:-)

Ale ty kontrolu tlaku máš, už ja ju mám z výroby to ešte nemám všetky detaily pre MR2015 ako sme na to prišli keď stáli vedľa seba.. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pry nejde, jina tlacitka, jina konstrukce (uchyceni ve dverich) atd. Pokud by to slo, uz by s tim tady nekdo prisel, pac to nesere jen tebe, ale snad kazdeho koho znam.

Chcelo by to reálne porovnať s Toledom.. ale myslím že tam bude treba toľko vecí dorobiť že to bude dosť drahé a málokto to bude ochotný zaplatiť.. 

Editováno: , autor: lubinob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se ten prodloužený jmenuje nevim, latte si dávám po obědě :D

Ale drži mi to fakt tak 4s. nebo dokud se nedotknu plynu.

Na dodělávku hlidaní tlaku jsem se taky ptal a stejná odpověď :( ale tlačítko se dokoupit dá, jen kdyby někdo dokazal udělat kabeláž.

O kabeláži se snad ani nedá mluvit. Do tlačítka kontroly tlaku v pneu jde zem, napájení osvětlení tlačítka a jeden vodič z jednotky ABS. Problém je v tom, že ne každá jednotka ABS umí kontrolu tlaku. Já mám ABS 6R0614517BE, a ta bohužel kontrolu tlaku neumí. Otázka je, zda by některý z místních odborníků nedovedl jednotku flešnout a zda je to vůbec možné, když diagnostika píše: "Možnost flešování: neznámé". Je to typicky nesmyslná politika ŠA s tím, že jednotka s hlídáním tlaku a bez hlídání je stejně drahá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O kabeláži se snad ani nedá mluvit. Do tlačítka kontroly tlaku v pneu jde zem, napájení osvětlení tlačítka a jeden vodič z jednotky ABS. Problém je v tom, že ne každá jednotka ABS umí kontrolu tlaku. Já mám ABS 6R0614517BE, a ta bohužel kontrolu tlaku neumí. Otázka je, zda by některý z místních odborníků nedovedl jednotku flešnout a zda je to vůbec možné, když diagnostika píše: "Možnost flešování: neznámé". Je to typicky nesmyslná politika ŠA s tím, že jednotka s hlídáním tlaku a bez hlídání je stejně drahá.

 

Které jednotky to podporujou? Mám 6R0 614 517 BD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Které jednotky to podporujou? Mám 6R0 614 517 BD

Které jednotky to podporujou? Mám 6R0 614 517 BD

ETKA je v případě popisu tvé jednotky skoupá, pouze informuje, že jde o jednotku "Agregát ABS s řídící jednotkou s elektronickým programem stability ESP", montovaná do 19.2.2014. Dá se předpokládat, že pokud není u této jednotky uveden kód 7K1 nebo 7K6 (měření tlaku v pneu), jednotka to nepodporuje. Samozřejmě by bylo nejlepší pro jistotu připojit jednotku na diagnostiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...