Přejít na obsah

je to tyč řízení?


CEZAR

Doporučené příspěvky

Ahoj,

bohužel asi jsem si zavinil závadu...tahal jsem na zahradě stromek ze země, šlo to ztuha, nakonec po pár sekundách vyletěl ze země, ale při odjezdu na příjezdovou cestu se mi něco nezdálo. Jeli jsme s přítelkyní do obchodu a dokonce i ona TO slyšela, což je divný. Pokud jsem stále nezrychloval, tak to začalo klepat, čím dál tím víc. Jako by se mi na poloosu uchytilo lano s uzlem a s každou otáčkou klepalo do podvozku, hnus.

Jak jsme přijeli, tak jsem se hned díval a na první pohled jsem viděl zničenou manžetu a olej kolem ní. Na fotce jde vidět jak je pomačkaná, na druhém kole to tak není, kontroloval jsem to.

Nevím ale, co to je zač...ta tyč vede ke kolu a k čepu, takže asi tyč řízení?

 

No a rád bych se poradil, co to může být, jestli se to zničilo, nebo jen vypadlo a jestli to dokážu opravit sám doma v garáži s kufříkem nářadí, nebo musím do servisu a kolik tak může stát oprava? :-(

 

Děkuji za rady.

post-69287-0-56778600-1383414731_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...