Přejít na obsah

Xenony na fabii


werete

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...

tak jsem si udelal radost a za 1700 si poridil prestavbovou sadu. vybral jsem si teplotu 4300K. po prvotnim drobnem problemku, kdy jedna vybojka svitila vic do modra ( a prodejce mi ji bez problemu vymenil ) a serizeni svetel na STK ( nebyl zadny problem - svetla mi sviti uplne presne ) pohoda. dokonce jsem byl kontrolovan ( nahodne ) policii a take zadny problem.

svetla s touto teplotou sviti na prvni pohled stejne, jako klasicke kvalitni H7 v novych parabolach. zkusebne jsem se koukal jak to sviti zepredu a do zrcatek vozu, ktery jede pred mym autem a neoslnuje vic, nez kterakoliv jina fabie.

jen pro info, ta druha vybojka mela teplotu vyssi jak tech 4300 a je to skutecne videt velmi vyrazne.

prekvapenim pro mne byla subjektivne mala svitivost dalkovych svetel v porovnani s xenony z duvodu prilis oranzoveho svetla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hod xenon i do dalkovych... :D

1700,- za sadu, to mi prijde hodne malo.

vsak proto jsem je koupil. za 4000 ani omylem. kdyz odejdou, tak je proste vyhodim a bude.

do dalkovych ted resim nejake lepsi zarovky a take mlhovky mi nejak nesviti ( tradicni bolest stareho provedeni mlhovek u fabii, nechapu, proc nezustaly u tech kulatych z feldy ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

To je jedno, tie svetlá aj ked to napíšu nie sú pre xenony, paraboly nie sú na to, kto vie aká je tam clonka, čiu je lomená do roviny alebo svetlo ide hore a tak. taktiež aj z tepelného hladiska sa na to treba pozrieť a parabola v AE nie je traká veľká ako napr v origo xenach čo má vplyv na odvod tepla, a aj na rozloženie svetla pred autom a na krajoch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je asi rozdiel v tych parabolach tych svetiel Origo je vacsia ako pise profor a AE maju mensiu co znamena ze rozptyl svetla nieje taky isty ako pri ORIGO ale nie je az taky zly ale je to o tom co kto asi ma radsiiii bud to BUDVAR nebo SARIS -_- "" v uvodzovkach ... a asi to mozno niekto spominal niekto nie ORIGO 15 000 za L alebo Pravy dokopy teda 30 000 v porovnani k AE kde ta to vyjde do 10 000 aj L aj P teda cena za oba ... aj s HID sadou ....

Paraboly niesu priamo osadne Xenonami ale ako som pisal kdesi je dobre pri objednavke specifikovat HID sadu teda ci H1 - dialkove alebo H7 stretavacie, a takisto svietivost v Kalvinoch ci 4500K alebo 6000K

Montaz samotnych HIDiek musis bud spasovat sam alebo zajdes do najblizsieho servisakovi co robi svetla a ten ti to urco urobi ....

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Mathias' origo kompletne a nove xenony zozenies aj za 13.000kc. profor sa snazil povedat ze AE neboli konstruovane pre xenon vybojky, teda tazko povedat ako budu svietit, ci sa nebudu prehrievat, osvetlovat vodicov a pod... kazdopadne dorabat xenony je zakazane !!! a ked uz si sa rozhodol pre HID sadu, tak jednoznacne treba ist do servisu si to nastavit. svietivost ma jednotku kandela [cd] nie kelvin [K], kelvin je jednotka teploty, v tomto pripade teplota farby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...