Přejít na obsah

Žhavící svíčky 1.9TDi 96kW AWX


Airman64

Doporučené příspěvky

Zdarec pánové nemohl jsem si nevšimnout, že tu nemáme téma o žhavících svíčkách na motor 1,9TDi ...

Tak začíná pěkně zima a bude třeba ty válce v -20°C pěkně nažhavit aby to pak chytlo :-)

 

Co jste dávali za žhavičky ? jaka cena ? Jaka je jejich výdrž ? Spokojenost?

 

Každopádně já teď budu kupovat nové a pak poreferuju jak jsem snima spokojen :-)

 

Nabízí se mě varianty jako je

 

Meyle 153,-Kč/ks

Febi 224,-Kč/ks

BOSCH 268,-Kč/ks

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když jsou ko, tak se kontrolka žhavení asi stejně rozsvěcí co, jelikož ta mi svítí a je fakt, že ať je -1 nebo 20 nad nulou, tak svítí max vteřinu, což třeba u předchozí octávky, když bylo kolem nuly, tak svítila třeba 3 vteřiny a déle, a právě dnes -1 a zdá se mi, že se tomu nechce tak jako loni startovat, ale taky je pravda, že baterku asi budu muset changnout

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem mu napsal email :-) Tak uvidime :-) Teď ještě aby ty zavíty na žhavičkách vydrželi a nezničil sem je a je to cajk :-D

 

Pak sem hodim video jak vypadaly stare žhavičky a jak moc žhavili :-) Pro info :-) Snad to vyjde a zrobim to během ponděli,utery,středy :-) Snad :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

jo, jak píše Spacewerk. Žhavič je OK, pokud má odpor, první variantu kontroly napsal, druhá je změřit to ohmmetrem. Žádná věda, buď funguje, nebo ne, nic mezi tím.

Je zbytečné měnit žhavící svíčky, rejpat se do toho, pokud to žhaví...

Pokud je velký mráz , je dobrý nažhavit třeba dvakrát před startem.

Zlatá V6 - ta se chytne vždycky. Taky si dovede pěkně zahulit, než se chytnou všechny válce :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...