Přejít na obsah

HTP


The Driver

Doporučené příspěvky

no ono je to tym aspon z mojej skusenosti ze mlady chalan si kupi haaateeeepeee a mysli si o sebe ze ma bohvie aky supersport a tak s tym aj jazdi, proste ma pocit ze musi dokazovat ako strasne super je to jeho htp. Stoji vedla mna na semaforoch tlemi sa drazdi spojkovy pedal skoci oranzova a on musi "vystrelit" a mat super pocit ako trhol na semaforoch daleko silnejsie auto a je spokojny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono je to tym aspon z mojej skusenosti ze mlady chalan si kupi haaateeeepeee a mysli si o sebe ze ma bohvie aky supersport a tak s tym aj jazdi, proste ma pocit ze musi dokazovat ako strasne super je to jeho htp. Stoji vedla mna na semaforoch tlemi sa drazdi spojkovy pedal skoci oranzova a on musi "vystrelit" a mat super pocit ako trhol na semaforoch daleko silnejsie auto a je spokojny

jenom opravím, že mladý chalan si auto nekoupí, ale půjčí doma od fotříka.... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono je to tym aspon z mojej skusenosti ze mlady chalan si kupi haaateeeepeee a mysli si o sebe ze ma bohvie aky supersport a tak s tym aj jazdi, proste ma pocit ze musi dokazovat ako strasne super je to jeho htp. Stoji vedla mna na semaforoch tlemi sa drazdi spojkovy pedal skoci oranzova a on musi "vystrelit" a mat super pocit ako trhol na semaforoch daleko silnejsie auto a je spokojny

jenom opravím, že mladý chalan si auto nekoupí, ale půjčí doma od fotříka.... :smich::smich:

a pak to pleskne o strom a fotrik dalsich 10 let jezdi do prace na kole :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ne ale vazne, tady to popichovani na foru snad nebere vazne nikdo, ale proste nechapu lidi ktery se potrebujou porad srat do druhejch. Nekdo si koupi novou fabii, nesetri na ni zrovna pul roku a hned prijde "kamarad" se slovy "jezis ty ses blbej koupit si trivalec..." Ja sice takovy kamarady nemam ale uz jsem to parkrat takhle slysel a cloveku to prijde podle me docela lito :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez varianta ;)

ale myslim ze fotrikovi by sa nepacilo supermegahuste podsvietenie, modre parkovacky, ledky v ostrekovacoch, neony v interieri, tuc-tuc hudba na plne gule, chromove khuul "odlahcene" klucky, NoFear na zadnom okne a Racing Fuel na nadrzi a podobne cirkusantske vylepsenie :D

takychto som myslel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ne ale vazne, tady to popichovani na foru snad nebere vazne nikdo, ale proste nechapu lidi ktery se potrebujou porad srat do druhejch. Nekdo si koupi novou fabii, nesetri na ni zrovna pul roku a hned prijde "kamarad" se slovy "jezis ty ses blbej koupit si trivalec..." Ja sice takovy kamarady nemam ale uz jsem to parkrat takhle slysel a cloveku to prijde podle me docela lito :unsure:

hlavne si to netreba vsimat ;) ono docela najviac posmesnych reci typu HAHA kupil si si vysavac alebo kde mas stvrty valec a podobne narazky padaju od ludi co sa vozia MHD ;) ale su strasne mudri ake auto by si oni kupili a ze za cca 300tis co stalo tvoje HTP by on mal SUPER PASSATA z AAA ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez varianta ;)

ale myslim ze fotrikovi by sa nepacilo supermegahuste podsvietenie, modre parkovacky, ledky v ostrekovacoch, neony v interieri, tuc-tuc hudba na plne gule, chromove khuul "odlahcene" klucky, NoFear na zadnom okne a Racing Fuel na nadrzi a podobne cirkusantske vylepsenie :D

takychto som myslel ;)

kolik takovejch je?? v prepoctu na to kolik htp tu jezdi ? zas tolik ne

nehazejme vsechny do jednoho pytle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V///RS: presne tak, ide o to co clovek skutocne potrebuje ;)

teda myslim to tak ze naco chodit tankom na vrabce ak rozumies co som tym chcel povedat ;)

inak schvalne som spominal len koncernove motory a nie napr BMW ;)

inak k tym poistkam jj docela viem kolko stoja ;) sam ich platim  -_-

no tak vidis ono clovek by si kupil aj tu vacsiu kubaturu len keby ta spominane poistka a co sa tyka toho BMW tak to ma iba tak napadlo :D

Editováno: , autor: V/// RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tiež HTP, mám ju 2-3 roky, čakal som, že to bude horšie, ale dá sa. Už mám skoro "našetrené" na rsu, ale čím viac sa blížim k tomu magickému číslu (v SR 600L), tým viac rozmýšľam, načo by som to kupoval...pokiaľ sa nejako vážne nepokazí, nechám si ju(najmä kvôli spotrebe v meste).

Na druhej strane ma už niekedy začína sra*, pri prudšom rozbehu na 1 a 2 cvaká asi niekde v spojke ako v starom kolene ľudí z domova dôchodcov, kolesá(ložiská) sa odvalujú ako keby som mal 18" disky a v interiéri to hrkoce ako v škôlke plnej detí. Ale stále auti hovorím: "buď ticho, lebo ťa vymením B) "

Na tretej strane(hrane) jazdím kade tade-takže ložiská kvôli tomu budú už zachvíľu v prdeli a v interiéri to hrká kvôli odborníkom, ktorí mi montovali hudbu. Takže by tak dopadlo každé auto, a nie je to chyba HTP, ako by mohol niekto namietať.

Editováno: , autor: megac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ne ale vazne, tady to popichovani na foru snad nebere vazne nikdo, ale proste nechapu lidi ktery se potrebujou porad srat do druhejch. Nekdo si koupi novou fabii, nesetri na ni zrovna pul roku a hned prijde "kamarad" se slovy "jezis ty ses blbej koupit si trivalec..." Ja sice takovy kamarady nemam ale uz jsem to parkrat takhle slysel a cloveku to prijde podle me docela lito  :unsure:

hlavne si to netreba vsimat ;) ono docela najviac posmesnych reci typu HAHA kupil si si vysavac alebo kde mas stvrty valec a podobne narazky padaju od ludi co sa vozia MHD ;) ale su strasne mudri ake auto by si oni kupili a ze za cca 300tis co stalo tvoje HTP by on mal SUPER PASSATA z AAA ;)

V tom s TEbou souhlasím... zybtek tvých přízpěvků, bud nechápu jen já nebo jsou skutečně poněkud zmatený... Četl jsem celý téma 2x a nepochopil jsem co má společnýho motor HTP s tuningem... pokud jsem měl možnost poznat tak ze semaforu vyrážejí všichni magoři co to mají vytuzingovaný...KDyž jsme u vzpomýnaných BMW tak skoro každej se někde předvádí jak mu to driftuje... kor po posledním snímku rychle a zběsile...

Jestli to teda chápu všichni takový magoři co vytuněj auto jsou v tom jednom pytli... Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem HTP nehanil. Bral jsem to jako rozumnou volbu do města a na kratší cesty.

Navíc příjemné povinné ručení.

Jen jsem byl trochu nesvůj ze tří válců...čistě v psychické rovině.

V červnu jsem měl nejslabší HTP 40kw na týden, jako náhradní vůz.

Nechtěl jsem věřit tomu jak to utíká. Na dálnici mi ukázala 160 tachometrových a ještě by bývala šla dál.

Jinak mám Octavii 1.6i AKL 74 kw a Volvo 850 2.0 93kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez varianta ;)

ale myslim ze fotrikovi by sa nepacilo supermegahuste podsvietenie, modre parkovacky, ledky v ostrekovacoch, neony v interieri, tuc-tuc hudba na plne gule, chromove khuul "odlahcene" klucky, NoFear na zadnom okne a Racing Fuel na nadrzi a podobne cirkusantske vylepsenie :D

takychto som myslel ;)

Tak takovéto "polo" tuňáky (tunery) bych zašlapal do země!!!!!!! :angry::disgust::angry::fakac:

Pokud chce někdo tunit tak ať tuní ale od základu a vše co k tomu patří!

Tito lidé bývají většinou šíleně namyšlení....

Já když měl Peugeota 106 v kompletní úpravě a s nejsilnějšim motorem ve své třídě, tak sem neměl nikdy potřebu se někde předvádět a dělat ze sebe jak na to mam a ostatní že jsou másla....... Rychlá jízda toju, ale někde hrabat, brát zatáčky přes ručku, dělat s autem hodiny jak vidim občas u nás v obci nějké ty mladé hejsky, to ne to nebyl a nebude nikdy můj styl. Všiml jsem si - čím větší světélkující cirkus ti kluci mají, tím více si o sobě myslí a mají potřebu se předvádět a něco si dokazovat... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za ty prachy je to idelani bezpecne auto ktere povozi rodinku hodne dlouho a za relativne malo penez pokud nebude chtit jezdit brzda plyn.

Myslim ze trivalcova fobie uz je prekonana a htp uz lidi daji pokoj.Sam sice trivalcum moc nefandim protoze jezdim trivalcem TDI v praci a moc mi to nesedi, ale htp je proti tomu pohoda a zuzo.

A nazor na jezdici kvilejici cirkusy na kolech ? kazdy se nejak musi seberealizovat a nekoho bavi to a nekoho zase ono tak bych to nesortoval -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Aj ja mám HTP 40kW, kúpil som ju pred dvoma mesiacmi ako trojročnú. V meste som s nou úplne spokojný, prakticky ide presne ako chcem, rýchlo sa zohreje, je dostatocne živá a má nízku spotrebu (len 6,8l a to teraz v zime!) čo mi robí celkom radosť. Mimo mesta je to horšie, keď idem na dlhšiu cestu (viac ako 100km) tak z nej mám trochu depresie, je cítiť že od 100km/h už začína mať motorček dosť a zrýchľuje už len zotrvačnosťou. Jasné že sa dá ísť aj 160 ale nemám srdce ju takto trápiť. Keď má človek pokojnú povahu tak je to OK a aj spotreba je OK (medzi 5 a 6l) a keď sa chce niekto blázniť tak mu to stačiť nebude. Rozhodne na dlhé cesty to nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP = Hodně To Pojede

Kdysi jsem jel ve služebním kombíku jako spolujezdec a byl to celkem slušný zážitek - moc se stím nemazlil. Že to je HTP jsem zjistil, až jsem kouknul na prdelku. Fakt to nejede špatně a ani ten zvuk mi nepřišel nějak hroznej. Chci druhý auto na krátký trasy a nejspíš to bude HTP - to na to bude ideální :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...