Prosinec 1, 20159 r jirkaK : Díky za info, už to mám vyměněné. Pokud je dobrej jak říkáš tak budu jezdit už jen k Jirka. Ještě jednou díky..
Prosinec 4, 20159 r Je možné,že by se to stalo zničeho nic? Mám najeto 116000km,včera vše OK,dnes najednou pokles teploty za jízdy po dálnici.
Prosinec 31, 20159 r tak ja taky mam nebo mel jsem problem,zatim jsem ho rozebral vycistil a je to ok,uvidim co ukaze cas,diky za info vedouci k odstraneni teto zahady
Leden 2, 20169 r jo tak pristup je dobry,je to muj prvni CR motor tak nevim stejne jak to ma fungovat,u PD to vylezlo na 90 a pokud se jelo tak to bylo furt na 90 ikdyz treba motor mel min,tady sem ted v podstate nedosahl ani 70 stupnu spis tak 60-65 a nekdy i min,po vycisteni je to i na 90 ale stejne to kolisa treba i k 75-80 kdyz je ted kosa a jedu pomalu,taky vam to tak ukazuje nebo je jeste porad spatny ten termostat?
Leden 2, 20169 r no asi bude vymena je to sice lepsi ale pokud jeszdim tady kolem dokola normalne dle predpisu tak se stejne porad pohybuju kolem 70stupnu kdyz tomu vrznu tak je tam treda i 85 ale jak zas jedu na kochacku tak to spadne,je to urcite lespsi nez predtim ale podle me by to melo drzet provozni teplotu a ne to tak kolisat kdyz normalne jedu,tento motor neznam mam ho 5dni tak nevim,v podstate jezdim porad ve studenym rezimu ne?i spotrebu mam velkou nebo aspon si myslim dsg sem taky nemel tak nevim
Leden 5, 20169 r tak dnes vymeneno a je to konecne asi ok tak jak to ma byt,zatim malo najeto ale asi to bude fungovat,konecne asi asuto bude jezdit v normalnim rezimu,uz me i otacky po zahrati konecne spadly na cca 800 otacek
Leden 6, 20169 r Ahoj, ta se přidávám do party...Passat 125kw rok 2011 DSG, vyměněn termoregulátor cena 480,- a vše je ok, teplota na 90st za 5 min.... jen mě to tedy trvalo trošku dýl....cca hoďka.
Leden 7, 20169 r makat to maka ale i tak me to prijde nestandartni chovani,podle me by se teplotota do 90 stupnu mela jenom zvedat kdyz porad jedu a ne i trosku spadnout kdyz jedu lazo plazo,ale asi to maji jinak resene no
Leden 13, 20169 r Bud v pohode, taky mi to zabralo hodku :-) bo to bylo poprve :-) Ahoj, ta se přidávám do party...Passat 125kw rok 2011 DSG, vyměněn termoregulátor cena 480,- a vše je ok, teplota na 90st za 5 min.... jen mě to tedy trvalo trošku dýl....cca hoďka.
Leden 14, 20169 r Stále nikdo nepřišel na řešení v Passatu kód motoru CBAB, kde tento ventil není? Nechám preventivně vyměnit termostat, ale jsem přesvědčený, že to nepomůže, když za vyšších teplot pracuje normálně.
Leden 14, 20169 r kamos s tim ma taky problem,ma dsg ale jeste pd BMM a termostat tam taky nema u chladice
Leden 22, 20169 r Zdar chlapi, mám stejnej problém ale bez DSG, O2 FL 12/2012 CFHC, dneska -8°C a ani po 27km jsem nepřelezl 65°C, jak jsem zvolnil teplota šla dolů. Najeto 169 tis. Tam asi nebude ten váš ventil že?
Leden 22, 20169 r CR diesel je hold na tuhý zimy co se týká ohřátí motoru dost blbej.... Když nejsou takovýhle mrazy, mám vodu 90 st - klidně po 10 - 15 km (dle jízdy)Motor ve Škodovce (2011, CFFB) Bohužel začínám ráno vždy 4 km jízdou z kopce a pak už jen skoro furt rovinky.....Foto - 26 min od startu, 19 km, voda cca. 80st, olej 73 - zvýšený otáčkyFoto - 32 min od startu, 26 km, voda cca. 90st, olej 80Venkovní teplota -10 až -12 st C
Leden 22, 20169 r Takže více-méně stejný jak já... když bylo třeba -2°C tak jsem to za 20min zahřál, olej trvá dýl, jen mi to oproti starýmu PD přijde, že se to zahřívá strašně dlouho...
Leden 30, 20169 r Takže ta samá závada mr S II 11/2011 DSG 125kw výměna termotegulátor a zase ten samý problém max teplota 70C jenže DSG má ještě jeden malinký termostat k výměníku a tet vše funguje auto se hřeje meteleskem bleskem :-D takže není přeba měnit hlavní termotegulátor a ten jsem měnil zbytečně ;-)
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.