Přejít na obsah

Blikání brzdových světel-nastavení


Libor111

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Na té Fabii byl určitě namontovaný Přerušovač třetího brzdového světla. Prodává se jako malá krabička která se připojí ke světlu...pak to asi 6x zabliká a potom trvale svítí. Sice je to efektní, možná to upozorní ostatní řidiče dřív, ale je to o pokutu :(
Aktivovat něco podobného VAGem na Yetim nebo i ostatních autech určo nejde(i když kdo ví), jediný co tak při prudkém brždění blikají asi všechny brzd.světla a to je nejspíš standartní funkce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem potkal 1kovou fabii a pri normalnim brzdeni ji blikalo treti brzdove,docela to vypadalo dobre,jde to teda nastavit u yeti vagem?

Kdysi se dal koupit modul i u nás ,stálo to kolem dvou stovek.http://www.miocar.cz/cz/produkt/prerusovac-tretiho-brzdoveho-svetla.html

Na AliExpres prodávájí podobný,za pár korun.http://www.aliexpress.com/item/Flash-Strobe-Controller-Flasher-Module-For-LED-Brake-Stop-Light-12V/1873864303.html

Ten náš 7x blikl a potom trvale svítil,ten čínský zabliká nejdříve rychle,potom asi 4x pomalu,pak trvale.

 

 

Na té Fabii byl určitě namontovaný Přerušovač třetího brzdového světla. Prodává se jako malá krabička která se připojí ke světlu...pak to asi 6x zabliká a potom trvale svítí. Sice je to efektní, možná to upozorní ostatní řidiče dřív, ale je to o pokutu :(

Aktivovat něco podobného VAGem na Yetim nebo i ostatních autech určo nejde(i když kdo ví), jediný co tak při prudkém brždění blikají asi všechny brzd.světla a to je nejspíš standartní funkce...

Měl jsem ten náš hodně dlouho,mockrát za mnou jeli a nikdy nic,ale máš pravdu na pokutu to je,proto jsem při výměně za čínský vložil přepínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...