Přejít na obsah

Bílé LED osvětlení interiéru a ve zp. zrcátkách


omicron

Doporučené příspěvky

te xenony /a mají víc stránek) to je shop jak noha, v pondělí jsem objednal žárovky, že si je ve čtvrtek vyzvednu a ve středu volají, že je nemaj, říkám jí že když jsem je objednával, tak na shopu bylo skladem a ona, že je doprodali

v okamžik telefonátu a i dnes o den déle jsou na shopu stále skladem :(

Editováno: , autor: kadlec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Taky jsem už to modrý nebo červený podsvícení zkoumal a nevypadá to špatně, jen by mě zajímalo, jestli mění všechny žárovičky, nebo jak to dělají....softwarově, jako téměř všechno ostatní, to asi nepůjde icon_

Je treba pajet...

vymenit vsechny SMD diody oznaceni maji PLCC2 , nekdy se znaci 3528 SMD.

Ja osobne se prikladam bilo - cervene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Co se týče stropních lamp, tak sem volil LED panely protože mi vadilo, že pokud se tam dají "žárovky", tak mají jinou patici a trochu jinej odstín... Do dveří sem dal ty sufitky s velkym odporem. Měl sem je už na OI kde je to osvětlení identický a myslim, že je to nejlepší volba... svítí to parádně. S čim si ale nevim rady je osvětlení nástupního prostoru v zrcátkách.... Nevíte někdo, jak se k tomu dostat a kolik je tam místa ? Je tu návod pouze na předFL :-( Mam FL a tam sou ty zrcátka už jiný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OII FL 2011. Tak zrcátka už sem vyměnil taky. Přístup je tam k žárovce celkem dobrej, jen se musejí vyloupnout zrcátka. U FL sou poměrně velký, tak sem se bál, že prasknou, ale až na malej škrábanec na laku uvnitř zrcátka to šlo v poho :-) Ještě mi zbejvá kufr a SPZ, až to dodělám, tak dám nějaké foto. Zatím se mi podařilo dát vše ve stejném odstínu, takže to vypadá parádně :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá parádně, hlavně ta výbavička. Tys to koupil v autosalonu Klokočka Praha 5 ? Teď nemam moc času a do kapsy taky hluboko, takže zbytek LEDek bude muset nějakej ten tejden počkat. Mam oblíbenej shop v Ústí nad Labem, kde maj naprosto veškerý LEDky vystavený a zapojený na testovací stěně (a že jich tam maj hromadu) takže vždy vim, co kupuju narozdíl od všemožnejch šmejdů na netu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim pánové. Vánoce se blíží a ženská ze mě tahá tipy na dárky :-) tak přemýšlím o tomto :

 

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/svetla-mlhovky-tuning/zadni-svetla/skoda-octavia-08-mega-led-osvetleni-spz-kompletni-id:10835.eshop

 

Nemáte s tim někdo zkušenosti ? Trochu se bojim, aby to neoslňovalo... Sice to má homologaci, ale přijde mi z těch fotek, že to šajní opravdu hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta verze, kterou posíláš je určena pro facelift, protože u faceliftu se ukazuje chyba žárovky. Má to navíc odpory. Podle obrázku (avataru) usuzuji, že facelift nemáš, takže ti bohatě postačí levnější LEDky bez odporů. Jak píše Sniper_2003, postačí ti za 200 Kč a za zbytek si můžeš koupit ledky do interiéru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn tu jedničkovou O tam mam pouze z nostalgie. Piplal sem si jí 3 roky a pak mi jí sešrotoval slepej důchodce s dodávkou. Mam OIIFL rv11 kde když sem si tam dal klasický SMD diody, tak i když měli odpor, tak házeli chybu - jako všechny žárovky v exteriéru (krom zrcátek).

 

Mno asi do nich pudu :-) pak po Vánocích dám foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áha, tak to pak jo. Já mám to samé a začátkem prosince jedu k Vašovi do Prostějova na ty odpory, tak pak už by to tu chybu snad hlásit nemělo. Jezdím s tou chybou přes rok a půl a už jsem si na to zvykl, ale teď jsem si říkal, že bych tam ty odpory mohl nechat dát. Tak uvidím, jak dlouho to vydrží.

Jinak to na můj vkus svítí až moc, když člověk jede za nějakým frájou, co tam má taky super svítivé ledky, tak to svítí jak lampa a moc se mi to nelíbí. Jak je to decentní, tak je to cajk, ale to je síla chuti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě... Nechci, aby to svítilo až moc...

 

Čumět na tu chybovou hlášku by mi dost vadilo, takovej nadšenec do LED zas nejsem.

 

Jinak já mam od stejný firmy LED v denním s těma odporama a už je tam mam od min Vánoc a šlapou skvěle. Plnohodnotná náhrada za origo žárovky. Tak sem doufal, že by tayhle mohly bejt taky cajk, ale z těch fotek mi to přijde přehnaný, tak se ptám, jestli už to právě někdo nemá...Na druhou stranu maj homologaci, tak by to nemělo bejt zas tak hrozný. Grrrrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to fotku od někoho, kdo to má no, protože podle produktové fotky to svítí fakt hodně. Decentní osvětlení SPZ ok, ale aby svítila celá prdel auta, to se mi taky moc nelíbí.

Denní svícení? Myslíš parkovačky? Tam jsem dával taky Ledkový s těma odporama a fungovalo to jak mělo. Pak jsem dal RS nárazník a parkovačky nesvítí (nahrazují je LED pásky na nárazníku).

Jinak homologaci to mít bude, to má dnes taky skoro každá blbost, oslepovat to nikoho nebude, protože světlo jde směrem dolů, ale SPZ bude čitelná ze 100m....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pánové. Vánoce se blíží a ženská ze mě tahá tipy na dárky :-) tak přemýšlím o tomto :

 

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/svetla-mlhovky-tuning/zadni-svetla/skoda-octavia-08-mega-led-osvetleni-spz-kompletni-id:10835.eshop

 

Nemáte s tim někdo zkušenosti ? Trochu se bojim, aby to neoslňovalo... Sice to má homologaci, ale přijde mi z těch fotek, že to šajní opravdu hodně...

Toto vyjde lacnejsie a nesvieti to ako blaznive: http://www.aliexpress.com/item/2-x-3W-White-CREE-R2-LED-Festoon-Dome-Bulb-Lamp-Light-Car-DC-12V-36mm/1495493222.html :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CREE LEDky mam v celom aute, len nie nad SPZ, nakolko vpravo mam cuvaciu kameru uz s LEDkou, cize do laveho som musel dat taku, s adekvatnym podsvitom :)

3W by mali byt fajn, v interieri mam 2x7W a svietia ako blaznive...

BTW tiez ich budem objednavat, lebo budem prerabat kameru do madla a osadim ich nad SPZ.

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ledky z aliexpers stopro budou házet chybu. U naší verze octávky prostě jak nebude 1:1 sedět odpor těch žárovek v součtu, tak to vždy vyhodnotí jako chybu. Já třeba v minulosti zkoušel sufitku s 3 SMD čipama a obrovskym pasivnim chlazenim. Šoupnul sem tam 1 na zkoušku a nic to nehlásilo. Tak sem naběh do krámu a koupil si obě za 400...  Dojel domu, vyměnil i druhou a šup - zkontrolujte osvětlení SPZ :wallbash:

 

Jinak tim dennim sem samo myslel žárovky, co sou vedle mlhovek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...