Přejít na obsah

Bílé LED osvětlení interiéru a ve zp. zrcátkách


omicron

Doporučené příspěvky

Mam taky OII 2006. S osvetlenim SPZ mit problem nebudes. Horsi je to u dveri, tam jsou monitorovane jak zarovky pro osvetleni prostoru kolem auta v zrcatkach, tak varovne zarovky otevrenych dveri, ktere castecne sviti i na nastupni prostor. Nastesti se chyba techto zarovek zobrazi jen na diagnostice, budiky mlci. Takze to nemusis nijak resit. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že ty diskuse čtou lidi až do konce, protože vždycky se najde někdo, kdo tu přijde s tím, že jeho LEDky jsou super a neháží chybu na SPZ. Pravda je taková, že na Octavii před faceliftem to chybu nehází, ale na Octavii s faceliftem ještě nikdo (kromě těchto, co stojí 899 Kč a jsou s odporama) s LEDkama, které by tu chybu nehlásily nenašel. Až někdo takové LEDky najde a budou stát pár korun (899 Kč je fakt dost..), tak se o tom hodně dočtete.

Takže prosím pěkně, LEDky (kromě výše uvedených s odporama), které by na faceliftu neházely chybu se zatím neprodávají.

Stejně se tu do měsíce objeví někdo, kdo bude říkat opak... Neznalí pak budou objednávat a za týden se zjistí, že měl verzi bez faceliftu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horsi je to u dveri, tam jsou monitorovane jak zarovky pro osvetleni prostoru kolem auta v zrcatkach, tak varovne zarovky otevrenych dveri, ktere castecne sviti i na nastupni prostor. Nastesti se chyba techto zarovek zobrazi jen na diagnostice, budiky mlci. 

Rovnako je to aj u FL :)

 

@Pawlisko: preco si nedas vypnut kontrolu ziaroviek nad SPZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak dodám, že ty LED do SPZ z OBautodily sou nechutně předražený, ale MAJÍ homologaci pro provoz na silničních komunikacích, což 99,9% LED žárovek nemá. Takže v tomto případě mi to nepřijde zas tak hrozná cena. Když se kouknu, kolik sotjí LED od Osramu a ještě tam mají napsáno, že je to určeno pouze do interiéru... Dám to babě, ať mi to šoupne pod stromeček a pak dám foto ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak je mi záhadou, proč se o tom nikde nepíše, nikdo to nenabízí a nikde není postup jak na to. Při počtu faceliftových Octavii a majitelů, kteří by si to chtěli nechat vypnout by se na tom dal postavit zajímavý business :)

Že ani Váša z Prostějova, který je podle mého velmi, ale velmi šikovný to neumí (ještě před rokem neuměl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vasovi som uz par veci posielal, ohladom nastavenia zadnych led svetiel a podobne. Tam ide o to, ze zalezi od BCM, resp. od verzie a SW, ale to sa tyka viacmenej zadnych svetiel. Preto to Vasa nikde moc neponuka, lebo nie na kazdej to ide. Cca pred mesiacom som bol u neho a sme to preberali. On ma na to kabel, aj SW, len cas sa s tym hrat uz asi nie.

Ale co sa tyka samotnej SPZ, tak to ide vypnut tusim na vsetkych, aspon co mam info a mam pocit, ze aj cez VCDS (?)...ale kokta7 to vie lepsie povedat, on je v tom uz zbehnuty a ma cas sa s tym stale hrat :D

Sam som to tak mal, ako som pisal vyssie, takze to je fakt a nie spekulacia ;)

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se ho na to zeptám (Vašu), protože v úterý za ním jedu kvůli výměně budíků (mám prasklé plexi) a ještě dodělání odporů na SPZ. Řídící jednotku mám od něj, protože jsem ji musel měnit kvůli RS nárazníku. Právě mě zaráží, proč by mi chtěl dávat odpory, když by věděl, že to může udělat softwarově. Jinak mám r.v. 4/2009....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stropní lampy 2x (ty svítěj neskutečně, až si mi na to některý lidi stěžujou)

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/svetla-mlhovky-tuning/ostatni/skoda-octavia-05-led-panely-do-stropniho-osvetleni-id:2054.eshop

 

kufr 2x

http://www.ledautozarovky.cz/canbus-parkovaci-svetlo-t10-w5w-bila-4xsmd-1ks-p-77.html

 

zrcátka 2x

http://www.ledautozarovky.cz/parkovaci-svetlo-t10-5-x-led-smd-bile-bezpaticove-1ks-p-92.html

 

dveře 2x (tady si ale popravdě nejsem už jistej rozměrem - možná sou 41mm)

http://www.xenonovevybojky.cz/xenonovevybojky/eshop/6-1-LED-autozarovky/133-2-Sufitky/5/514-CAN-BUS-sufitka-bila-Super-Light-6-SMD-LED-39mm-1ks

 

denní svícení (už nejsou v prodeji, nyní na stejném webu mají nějakou verzi bez eliminátoru, ale tu nemam odzkoušenou a nikdo to tu zatim myslim nepsal)

http://forum.skodahome.cz/topic/79475-led-%C5%BEiarovky-o-ii-facelift/page-5

Dakujem, super tak ksusim si to objednat, je to sice trochu drahsie ale ked vravis ze to svieti super....tak nieje co riesit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...