Přejít na obsah

Žiarovky do dálkových i tlumených světel


Diamant

Doporučené příspěvky

Je můj výběr OK? Všechny maj v http://www.autokelly.cz/

dálkový - OSRAM H1 12V 55W P14,5s NIGHT B.PLUS - kód OS 64150NBPBOX

potkávací - OSRAM H7 12V 55W PX26d SILVERSTAR2 - kód OS 64210SV2BOX

obrysový - OSRAM W5W 12V 5W W2,1x9,5d CB INTENSE - nevím jestli budou bílý jako ostatní nebo budou opravdu modrý, aby to pak nevypadalo blbě... - kód OS 2825HCBI

směrový přední - OSRAM PY21W 12V 21W BAU15s DIADEM CHROME - kód OS 7507DC

bohužel nějak nejde dát odkazy přímo...

Editováno: , autor: Lukáš Plachý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám origo žárovky co dává Škodovka, zatím odešla levá přední. S autem mám najeto přes 10 tisíc km, žárovky OK a ta měněná je odhadem 8 tisíc km a OK.

Je lepší si všechny ty žárovky nechat vyměnit v servisu nebo to není složitý a mam to vyměnit sám?

Jinak Silverstary jsou teď nový 2.0 a měli by vydržet déle. Spíš jakej je rozdíl ve výkonu?

Editováno: , autor: Lukáš Plachý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vezmu Night Breaker Plus H1(dálkový) a H7(potkávačky), ale nevím jaký mam vzít obrysový. chci aby byly bílý jako ty Night Breaker Plus a ne nějak do modra. OSRAM W5W 12V 5W W2,1x9,5d CB INTENSE v autokelly.cz kód OS 2825HCBI , ale nevím jestli budou opravdu do modra jak označuje název a jak píšou v popisu.

Do servisu proto, že jsem to nikdy sám neměnil a nechci něco poškodit... Navíc nevím jestli se to pak nějak seřizuje nebo něco..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad nebudou do modra a bude to OK.

Objednáno a po 17. hodině dneska vyzvednu.

OS 2825HCBI | žárovka OSRAM W5W 12V 5W W2,1x9,5d CB INTENSE | 2 | 127,32 Kč

OS 64150NBPBOX | žárovka OSRAM H1 12V 55W P14,5s NIGHT B.PLUS, 2 ks | 1 | 312,96 Kč

OS 64210NBPBOX | žárovka OSRAM H7 12V 55W PX26d NIGHT B.PLUS, 2 ks | 1 | 531,00 Kč

OS 7507DC | žárovka OSRAM PY21W 12V 21W BAU15s DIADEM CHROME | 1 | 325,20 Kč

CENA CELKEM: 1 424 Kč kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za nákup na octaviaclub.cz byla slevička 10% a za uspořený peníze jsem si skočil do KFC.

OSRAM W5W 12V 5W W2,1x9,5d CB INTENSE jsem dostal jenom v pytlíčku a jsou to takový prckové, docela masakr na to, že jedna stojí 127Kč.

Jsem hoodně zvědavej jak to bude svítit.

Do výměny se po přečtení návodu asi nepustím a nechám to na nějakej servis nebo mi to přehodí někdo, kdo bude dodělávat TMP. :kol-47:

Editováno: , autor: Lukáš Plachý
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaký je rozdíl (kromě ceny) mezi Osram W5W Intense a Osram W5W Cool Blue http://tuning.autodoplnky.cz/zarovky-osram-cool-blue-intense-studena-modra/zarovka-osram-cool-blue-w5w-12v-5w-patice-w2-1-x-s46320397, ale ty Cool Blue svítí pěkně. Taky jsou dobrý Philips Blue Vision http://www.bottari.cz/zarovky-12v-w5w-sklo-ph-bluevision-2ks/d-70439/

H7 Osram NB jsem zkusil nahradit H7 Tungsram http://www.autodily-remi.cz/tungsram-h7-12v-90vyssi-svitivost , subjektivně svítí naprosto stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že jen úprava názvu jinak nic. Protože veškeré žárovky Osram Cool Blue 4000K se přejmenovaly na Osram Cool Blue Intense 4200K (těch 200K které deklarujou navíc podle mě nepůjde poznat) a teď je novinka na trhu Osram Cool Blue Hyper které mají 5000K ale nejsou povoleny pro užívání bla bla bla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak já vezmu Night Breaker Plus H1(dálkový) a H7(potkávačky), ale nevím jaký mam vzít obrysový. chci aby byly bílý jako ty Night Breaker Plus a ne nějak do modra. OSRAM W5W 12V 5W W2,1x9,5d CB INTENSE v autokelly.cz kód OS 2825HCBI , ale nevím jestli budou opravdu do modra jak označuje název a jak píšou v popisu.

Do servisu proto, že jsem to nikdy sám neměnil a nechci něco poškodit... Navíc nevím jestli se to pak nějak seřizuje nebo něco..

Night Breaker nejsou bile :-) ale v noci sviti super... bile mas spiš cool blue intense ja si koupil nehomologovane cool blue hyper a bomba... 5000kelvinu... parkovačky mam ledkove a spolu to ladi dokonale... ale bohuzel jak rikam nemaji homologaci ale to me netrapi ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...