Přejít na obsah

Palubní deska - demontáž


vonsakjakub

Doporučené příspěvky

Krasna orava okres namestovo dedinka Oravske Vesele 

Majkl s elektrikou tam nieje nic zlozite len odpojis elektriku od fukarou  a tlacitiek pri radiu a to je vse je to hracka fakt ked pojdes úpresne podla mojho popisu tak to krasne daas ja soms a tiez toho bal ale krasne to slo bez problemou ale to je na tebe ci sa fakt do toho das alebo nie 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

V pátek se pustím do výměny palubky. Můžete mi někdo potvrdit jestli mám správny postup vypnutí/zapnutí airbagů? Vypnu zapalování, odpojím baterku, chvíli počkám, odcvaknu airbag z každé strany, vyklopím a odpojím. Při zapnutí ho připojím, zacvaknu, zapnu zapalování a připojím baterku. Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale opatrne to rozoberaj,lebo mne aj ked som odkrucal tak mi aj popraskali nejake uchyty a hlavne tuto vecicku si vytiahni plochim srobovak pretozo toto v dielenskej prirucke nieje nachadza sa to na vydechu na celni sklo je to nejaky snimac teploty ci co a vydechy tak isto nemusil vyberat staci vybrat iba stredovy vydech bocne vydechy nemusis vytahovat iba ich odpojis pod spolujazdccovim aerbegom lepsie povedane nachadaza sa to za odkladacim priestorom pri spolujazdcovi ked ju sundas na pravej strane pri mostiku je konektor ktory odpojis a to je vso tak len vyberies stredovy vydech jo.

post-86134-0-05585200-1401642856_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si odpojil rádio ať toho není zítra tolik a mám tam dva odpojené kabely. Můžete mi někdo říct, co to je? Mám rádio Sony, funguje myslím že bez problému, jen občas šumí.

EDIT: zapomněl jsem na foto

post-85885-0-55625100-1401995923_thumb.j

Editováno: , autor: Majkl57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...