Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

a co si představuješ ty? :-)

Stáří max. 3 roky, bez sebemenšího poškození laku karoserie, žádné přelakování . Interiér který musí být jako by to právě vyjelo z továrny. Absolutně žádné úpravy a dodělávky. Najeto do 50t. max. První majitel. Prostě auto které nerozeznám od funglovky, to je pro mne TOP. Já to mám prostě tak, někdo jinak. Když jsem viděl auta co majitel uváděl top stav, chtělo se mi smát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

každej skoro píše v inzerátech top, a realita je uplně jiná, tvojí představu bych spíš než top nazval zánovní, či zajeté, ale samo každý to máme jinak, já to mám někde mezi tebou voice a vickem, nájezd do stovky, lak bez poškození a interiér taktéž, stáří do 5 let a první majitel, to se shodnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáří max. 3 roky, bez sebemenšího poškození laku karoserie, žádné přelakování . Interiér který musí být jako by to právě vyjelo z továrny. Absolutně žádné úpravy a dodělávky. Najeto do 50t. max. První majitel. Prostě auto které nerozeznám od funglovky, to je pro mne TOP. Já to mám prostě tak, někdo jinak. Když jsem viděl auta co majitel uváděl top stav, chtělo se mi smát. 

Ne o to nejde kámo.Ale jelikož jsme se bavili o superbu první generace tak tvé TOP se tady nechytá víš.Já se bavil čistě o supu.Jasně že o jiných autech netřeba diskutovat a tam to je jiné.Nicméně 3 roky starý sup neexistuje že jo takže jsem vycházel z koupě jedničkového. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedno jestli jsme se bavili o jedničkovém supu nebo o zcela jiném autě. Já jsem jen definoval co je u mne TOP stav vozu. Pro tebe je TOP stav co jsi napsal ty. Jak jsem psal každý má ten svůj top stav jinde.

Editováno: , autor: Voice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je jasné že každý máme své představy nicméně jelikož se jednalo o jedničkového superba tak jsem napsal co bych považoval za top.Pokud bych bral do toho auta která se ještě vyrábějí tak to jsme někde jinde samozřejmě ale o tom debata nebyla.Já kdybych si měl vybrat káru dle svého tak mám možná ještě přísnější kriteria než ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak jsi vůbec spokojenej s Octávií Michale?

To je nájezd http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda/superb/16196350?goFrom=list

čau fildo, budu tady v superbácké části za idiota, že chválím octávku, ale neměnil bych. komfort parádní, mám ale 15" zimní. Na léto dám asi nějaký pořádný boty, minimálně 18", tak to bude asi horší, protože na S1 jsem měl nejmenší 16".

Za celou dobu jsem najel cca 2 tis km. Od dotankování do plné mám na nádrž najeto cca 1250km a ještě mi tam svítí dojezd 180 km. Tak jsem zvědav.

Jinak s ní moc nejezdím, mám od nového roku lepší práci cca 2km od domu, takže jezdím benziňákem, kterého jsem kupoval kvůli rekonstrukci a kterýho mi není líto, octávka vyjede z garáže cca 1x týdně.

na superba ale vzpomínám (i na 2,8) v dobrém a doporučuji ho dál. Na trasy přes 200km určitě favorit :kol-47::kol-24: když jedu teď, cca jednou týdně, jedu 50 - 100km za den, na co oktávka bez problému stačí a rozdíl v komfortu nepoznam

Editováno: , autor: michal2009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, tak tohle bych taky označil jako TOP. Alespoň podle fotek. Jenže, v tom je právě ten zádrhel, protože ten 2,8 vychází na dvě kila a SUP1 tady mluvil sice o TOP stavu s malým nájezdem, ale to vše do kila, nejlépe však za 90 t.. Takže je asi zřejmé, proč jsem se ho zeptal, co si pod tím představuje. Ty jeho požadavky totiž moc nejdou dohromady. Leda ovšem, že bude řádně odmotaný tacho, o několik set tisíc km. Pak jo. A právě kvůli takovým lidem, který mají nesmyslný požadavky, se ty tacháče stáčí. Hlavně, že jsou pak všichni spokojený. Kupec, že koupil TOP auto s "malým" nájezdem a prodejce, jak s ním vyjebal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...