Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Pánové loučím se s SI, protože jsem dostal hodně dobrou nabídku na S II, děkuji z rady a poznatky. Fórum dobře plní funkci rádce v nesnázích, takže paráda :kol-47: . Můj SI je na prodej, 2.8i, r.v. 2002, nalítáno 201.000 a drobné, černá metla, manuál,  zadek fólie, léto: nová spojka, nové brzdy. Zadní lampy face, maska face, nové znaky. Origo alu zima 16/léto 17, k rádiu symphony stu alarm na přehrávání s flashky, polokůže 4 výhřevy, maxík plně funkční, xenony. Malinko je v korozi kufr a v zadním nárazníku je díra po lpg. S těmito dvěma vadami je z pade, po opravě 60.000,-

V přídadě zájmu, napište prosím SZ   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nevidím problém proč by tu nemohl inzerovat svojeho Supa, je to přece vlákno o prodeji Superbů a jiných věcí a je jedno jestli to prodává člen z fóra nebo je to jiný prodejce.

 

No ale my jsme byli taky zvědaví na Tvoje úpravy a vymazlování :) Tak třeba se toho dočkáme u dvojky. A ještě ses nepochlubil jaká to bude motorizace?

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sup prodán ani jsem nestihl udělat inzerát  :kol-32: to byl fofr  :kol-26:. Ale ještě jsem si ho protáhl. Co se týče mých úprav, ty byly dalo by se říct klasika, face světla, maska, anténa ploutev, otevírání kufru, nové znaky kola i maska a zadek a čip.

Jinak jsem opět ropák  :kol-28:  S II r.v.09,103kW, automat

Editováno: , autor: Ďurih
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sup byl milánek celé rodiny a dokonce i fotbalisti se hádali, kdo pojede se mnou :kol-138: , protože to místo vzadu je bomba!!! Pánové přeji Vám všem supákům I.generace mnoho spokojených kiláků. Trochu mě mrzí, že jsem nebyl na srazu, protože jste tu rozumná banda lidí  :kol-47:  :kol-47:  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som verný výberu, neni som malý chalan čo potrebuje stále niečo iné. Sup mi vyhovje pohodlím, spotrebou a určite aj výkonom. Keď mu doprajem wellnes tak sa stále sem tam po ňom niekto pozrie :kol-31:  Probémom je že ani neviem do čoho iného by som išiel. Jednoznačne by to musilo byť lepšie, komfortnejšie a muselo by mi pri tom poskočiť srdiecko :kol-59:  sup2 by som bral jedine v combíku... Uvidíme ako bude vyzerať sup 3 v reálu a čo ponúkne, možno sa pôjde doňho. ale nikam sa neponáhľam, aj feldu je mi už x rokov ľúto poslať inam... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo škodovky jsou srdcovky :) Taťka radši taky feldu bude renovovat než, aby ju poslal dál :D:) Ale mamka si oblíbila novou Fabii, tak uvidíme :) 
Jinak taky jsme spokojení s SI ještě k tomu, když má Kubišta skoro 2m a není problém za něj posadit ještě další lidi :) Co se týče SII, tak jsme taky říkali jedině v combíku, už kvůli místa pro psa neb rodině :) 

A hlavně dokud Bedruna bude sloužit zůstane :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi. Chtěl bych se Vás zeptat jaký máte názor na tohoto superba kterého vám níže popíšu,


 


Mám možnost koupit superba 1.9Tdi 77kW  PD rok výroby 2006. byl bych asi sedmým majitelem, auto má najeto asi 450 000km, je v plné výbavě kromě ovládání rádia na volantu a kožených sedaček má všechno, auto má solární střešní okno. Na autě byli vyměněny vstřiky, spojka a vačková hřídel. Když jsem byl na prohlídce v autorizovaném servisu tak mi řekli že to chce go přední nápravy a brzdové kotouče. Chtěl bych se zeptat co to všechno obnáší? popřípadě co se všechno mění. Potom má auto ještě jednu chybu a to že když dobržďuji na křižovatce, tak brzdový pedál mlátí do nohy.Kolikby tak stála oprava? Děkuji za odpověďi.


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle textu se prd pozná. Mlácení do do pedálu mohou být třeba jen kotouče.

Každopádně nájezd je raketa. A jestli to má jakž takž kastli dobrou, tak bych viděl prodejní cenu ma 35-40tis. Větší hodnotu tento Sup nemá. Pokud je ta cena taková, možná by to stálo za to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj toho supa můžu mít za 55000. a pořád váhám, nevím co se všechno mění když mi řekli v servisu go přední nápravy. ten pedál mlátí do nohy pouze když už dobržďuješ. rychlost nějakých 10 až 15 Km/h. jinak když jedeš třeba 100km/h a šlápneš na brzdu tak je vše v normálu. jinak v servisu řekli že to chce i nové kotouče.

Editováno: , autor: Lubos85
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najezd 450 000 je jak rika SUP1 raketa... i když ho muže mít za 55000,- tak jábych do toho nešel, naprava je od 5000 do 12000,- přední brzdy 4000,-. To mlácení nelze jen tak přes net nelze posoudit. Osobně si myslím že když si přidáš seženeš lepší bez počatečních větších nákladů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj.  jde mi o to že, to má výbornou výbavu a když si koupím nějakého supa tady v česku, tak 200 000 km má stočený každý a ještě nejsou v této výbavě a cena je někde na 120 000kč. i když tohoto supa opravím tak by mě vyšel na 80000kč. já mám octavii a má najeto taky nějakých 430 000 km a už jsem do toho spoustu peněz narval. brzdy, nové sedačky s výhřevem staré nefungovaly, těsnění pod hlavou, tlumiče, péra atd.  když to shrnu tak by měla mít na dalších 400 000 km vystarán.ale nedalo mi to a nechal jsem jí čipnout na 145 koní a 320 Nm krouťák . ale zpátky k supu. na pohled je dobrý není ani moc poškrábaný když nepočítám kliku u řidičových dveří. ve vnitřku vše funguje žádný problém s ničím nebyl, akorát rádio po zapnutí chvilku v něm praská a potom hraje nádherně . když jsem sním jel do servisu tak jsem mu zkusil i šlápnout a táhnul moc hezky. olej to nežere a modře ani bíle to nekouří. teď když mrzlo tak jsem auto startoval v -18 C a šel na první otočení klíčem z motoru nebyl slyšet ani žádný rámus což se nedá říct u mojí oktávky ale taky startuje jak víno. toho supa by jsem chtěl pro přítelkyni. díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...