Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Je to paskvil jako prase. Tuning alá Golf 2, jako dělají cikáni.

Superb se prostě na tohle nehodí, je to limuzína...

A ještě ten výfuk s koncovkou od vietnamců Remus alá rámus... :kol-44:

Jo, pánové a dámy ten červenej, to ji jiný kafe a dobrý peníze

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové auto si nikdo nekupuje na nájezd 17t. za rok. A když už si to auto koupí a tyto kilometry najezdí, nikdy se nedostane do ruky takovému překupníkovi. Podívej se na další jeho inzerát na bmw se 100t. km......to už snad mluví za vše (jestli ovšem věříš že za 21roků najel 100t. km neberu ti to¨)

Editováno: , autor: Voice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky znám spoustu lidí osobně co mají drahé auta a najedou prd. Třeba už dnes vím že bude za 5 let na prodej auto mého kamaráda - audi A6 allroad 3.0tdi biturbo, a při prodeji bude mít plus mínus 60t. km. Ale jak jsem psal, takové auto se nikdy do žádné inzerce nedostane. To auto bude mít kupce nachystaného předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barva nic moc, ale jinak vypadá hezky, nevíte kolik bude stát povinné ručení??

 

http://auto.bazos.cz/inzerat/33608746/skoda-superb-28i-LPG.php

tak já platím za svou 2,5TDi bezmála 2700kč na rok takže to taky už nebude nijak větší,ale samozřejmě záleží na věku a bohusech.Nedávno mě kontaktovala pojišťovna AXA a tam mi nabídli cenu 2100kč tak uvidím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co třeba 2.8 a LPG?

 

I když osobně si myslím že když má někdo na opičku musí mít i na banány :)

 

Také mám stejný názor, ale zase na druhou stranu proč bych měl platit za litr benzínu 36kč když můžu platit 17kč za LPG, já osobně bych si 2.8 V6 koupil pouze s LPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam najeto 70 tis na lpg a bez problemu. Motor ma 200 tis.

Presne ti reknu proc. Chtel sem silne auto ne plecku. Ceny 2,8 se pohybovali o cca 30-50 tis vic dole nez tdi a 1,8. Pred 3 lety. A navic ve full vybave. Na co bych kupoval socialni verzi bez niceho kdyz full vybava byla za lepsi penize s motorem spolehlivejsim.

Plyn stoji 25-30.

I kdybych bral a8 4.2 ci 6.0 tak to dam do lpg .

A presne proc bych mel platit 36 kdyz mohu 17.

Jinak provozne jsem na tom lip nez tdi kilometr na dalku 1.7 kc mesto 2.3kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou v tom, že nemá cenu kupovat auto typu Superb a mít ho ve verzi classic (nevím jestli taková je, myšleno základní)

Mne taky zaujalo že jsou levnější a na druhou stranu musím říct že to auto má opravdu pěkný zvuk :) Nevím jaké má "běžné" problémy, viz třeba 2.5TDI a jeho vačky atd..

Nejsem typ co se bude hádat že nafta vede a benzín je fuj :D to určitě ne, vlastnil jsem oboje a každé má něco, a každý si zvolí podle sebe :)

No až budu u známého nechám se svést v 2.8, v tom jsem ještě nejel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...