Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

LPG je v pohodě. Etanol=koroze palivového systému. Líh nemá žádné mazací účinky, takže první odejde palivové čerpadlo a následuje zbytek.

U LPG to při přepnutí zpravidla funguje tak, že je palivové čerpadlo vyřazeno (odpojeno), takže když něco nejede, tak se to nemůže ani rozbít.

Za mě je rozhodně lepší 2,8 v LPG, než 2,5Tdi. Ikdyž musím konstatovat, že od 2,8 jsem čekal více, na ten objem hodně línej a žravej motor. Ale LPG to asi kompenzuje

Co se týče převodovky, tak do 2,8 se samozřejmě hodí více automat

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LPG je v pohodě. Etanol=koroze palivového systému. Líh nemá žádné mazací účinky, takže první odejde palivové čerpadlo a následuje zbytek.

U LPG to při přepnutí zpravidla funguje tak, že je palivové čerpadlo vyřazeno (odpojeno), takže když něco nejede, tak se to nemůže ani rozbít.

Za mě je rozhodně lepší 2,8 v LPG, než 2,5Tdi. Ikdyž musím konstatovat, že od 2,8 jsem čekal více, na ten objem hodně línej a žravej motor. Ale LPG to asi kompenzuje

Co se týče převodovky, tak do 2,8 se samozřejmě hodí více automat

osobně jsem právě zvolil 2.8i s LPG a po naftě jsem byl docela zklamám, ale už jsem si zvykl a když supovi  fakt naložím, tím myslím 5000 ot. a výš, tak jede a průměr ve svižné jízdě 6.5 l / km  :kol-28:  . M :kol-41: ám manuál,automat je luxus, tak možná u 3.6 SII někdy v ...........budoucnosti :kol-41:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honilo se mi hlavou jestli pro něj dojet tak jsem zjišťoval víc. Je to dovoz, v CZ je cca rok, Škodovka má pouze jeden evidovaný servis v r. 2008 stav km 28000.

 

Vím že to nic neznamená, že se to dříve zas tak moc nezaznamenávalo ale stejně pokud chci tuto cenu čekal bych to. Inzerát na mne celou dobu působil, že je první majitel koupeno v CZ.

 

Prý je serviska + koupeno od dealera v DE.

 

Komunikace nevypadá nijak neseriózně ale díky původu do toho zřejmě nepůjdu. :kol-31:

Editováno: , autor: Alexandr Moucha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pěknej, i slušně vybaven, ale jak říká kolega od Fábií, už tam je dost dlůho a myslím že šel už i s cenou níž. Cena je už dost nízká, až malinko podezřelá na r. v. 06 i ten nájezd je zajímavý, ale proč ne :)

Co se týče ethanolu, ten bych vyhodil, nedělá to dobrotu. A instalace LPG tipuju cca. 30-40 tis. Takže za 100 litrů dobrá kára, pokud už by nebyli žádné investice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...